Air Arms S510 TC FAC Ambi Traditional PCP 5.5 mm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Air Arms S510 TC FAC Ambi Traditional PCP 5.5 mmçift çift tüplü modelin toplam tüp hacmi kaç cc bilen var mı??

• nette bu konuda hiç bilgi yok, yada ben göremedim. ama tahminen 500cc civarında olması gerekir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Normal tek tüp 270 cc toplamda 540 yapıyor ama tc yi ben de 500 diye biliyorum.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• TC modelde tüpler farklı boyutta ve farklı malzemeden(aluminyum) ağırlığı düşük tutmak ve dengeyi el kundağı noktasında stabil kılmak adına hacim 440cc olarak kısıtlanmış.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• tc serisi normal 510 serisinden azda olsa daha kısa, namlu uzunlukları aynı olmasına rağmen, ayrıca yine gram denecek kadar farkla daha hafif, tüpleri farklı sanırım, çift tüp daha yüksek hacimli olmasına rağmen kısa ve hafif olması normal 510 a göre gelişmişliğini gösteriyor, güç olarak kağıt üzerinde hemen hemen aynı olsada yabancı forumlarda azda olsa daha güçlü oldugundan ,tam bir av silahı oldugundan bahsediliyor.
    ayrıca daha güçlü olmasına rağmen ses seviyesi normal 510 gibiymiş.

şu an fx serisi Türkiyede olmadığından, daystate lerde çok pahalı oldugundan alınacak en iyi fiyat performans pcp si S510TC bence