Hatsan Mod 125

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar.

Benim havalı tüfeğim Hatsan Mod 125 .Eskiden atışlarım gayet iyiydi 15 metreden gez ile sigara vurabiliyordum.Birgün atışa çıktığımda en sonlarda sanki kapanmamış gibi hissetim ama o'tık' seside geldi.Atışı gerçekleştirdim fakat bundan sonra 10 metreden 10 cm açıklığında grupmanlar oluşmaya başladı ne yapmalıyım,Hatsan'a mı göndermeliyim siz nedersiniz sebebi ne olabilir ? ?( Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen. Şimdiden sağolun

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup:

• Arkadaşlar içim içimi yiyor lütfen fikri olan yokmu ?

• tüfeği alalı ne kadar oldu kaç atış yapmışsındır eğer çoksa tüfeği komple bakım için fabrikasına gönder

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• yani bu iş buradan yorumla olmaz, şimdi şu parçası arızalı desek parçayı bulup söküp takacakmısın? hayır. ozaman hatsana yolla tüfeği.
    hatsan serviste ilgilidir garantisi bitmiş olsa bile problem çıkarmazlar. komple sökerler pırıl pırıl bakımını yapip cüzzi bir miktar ücret isterler hatta bakarsın istemezler bile. tüfeğin ilk aldıgın günki gibi olur. sen hemen güzelce paketle hatsana yolla silahı

• Arkadaşlar sağolun alalı 2 ay oldu 1100 civarı atış yaptım.Bugün arıyıp görüşcem artık.İyi akşamlar