sumatra crbine pompayla dolum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • forumdki bir arkadşımızdn sumatra carbin alacağım bunu pompayla doldurmak zor olur mu acaba arkadaşlar kaç pompada dolar yaklaşık umarım bilgisi olan vardır. tşkler

• kilonuz 75 üzeriyse, doğru teknikle, iyi bir pompayla, dinlene dinlene 15-20 dakikada doldurabilirsiniz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• kilonuz 75 üzeriyse, doğru teknikle, iyi bir pompayla, dinlene dinlene 15-20 dakikada doldurabilirsiniz.

kilonuz 75 üzeriyse bile düzenli günde birkereden fazla dolum yaparsanız kilonuzun 75in altına inmesi kuvvetli ihtimal dahilinde

• kilonuz 75 üzeriyse bile düzenli günde birkereden fazla dolum yaparsanız kilonuzun 75in altına inmesi kuvvetli ihtimal dahilinde

X]#+,;şrofls;.;şrofls;.

Hatsan Torpedo 150 Th (.22cal) + Optima 3-9x44E :thumbup:

agt

• bence arkadaşı korkutmayın, hatta teşvik edin, belki bahanesiyle biraz kas yapar, hem biraz hareketin, sporun kime ne zararı var belki de sayenizde kas sahibi olacak. Bence hemen al ve çalışmaya başla, ielde bundan yola çıkarak vücut geliştirme olasılığı da var ne güzel.

• bence arkadaşı korkutmayın, hatta teşvik edin, belki bahanesiyle biraz kas yapar, hem biraz hareketin, sporun kime ne zararı var belki de sayenizde kas sahibi olacak. Bence hemen al ve çalışmaya başla, ielde bundan yola çıkarak vücut geliştirme olasılığı da var ne güzel.

ben yaylı tüfekle çok kas yaptım sonra pcpye geçince daha az olur dedim ama yanılmışım pompa iki katı kas yaptırıyor omuz pazu karın bacak heğsi çalışıyor

• ben de bir ara at 44 sahibiydim epey bi kas yaptıktan sonra başka bir arkadaşın kasları gelişsin diye devrettim şimdi başkası kas yapıyor :) ( pcp pompa harbiden kas yapıyor hele ki günde 2-3 tüp bitireyim derseniz :)) )
    saygılarımla

hatsan mod 99 .22
    nikko stirling

• ben tüp kullanıyorum ama yine de kas yapmak iyidir.

• ben sumatra500 u rahat dolduruyorum ... scubam var dolum ucu at44 ve AR6a gore sumatra nin ucu uymuyor ben de usendim degistirmeye pompa ile 180 basista doluyor . bildigim kadari ile 500 un tupu carbinden cok buyuk. doldurdugum pompa hatsan marka
    boyunuz kisa ise zor olabilir tabi biraz da agirlik ve kondusyon lazim.