100 Metre 25 Atış.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar ,100 metre atıslarından memnun oldugum silahımı biraz daha stabil hale getirebilirmiyim diye cronosuz kurcalarken iftar vaktine yakın bir zamanda yapmıs oldugum atısları paylasmak istedim , namluyu ve tutucuları kurcaladıgımdan ilk 5 atısı sıfırlama icin yaptım (yukarıda gozuken atıslar),sonra 3 şarjörluk atıs yaptım bir tanesi (asagıda tek olan) haric grupmanı bana iyi gibi geldi , aslında hosuma giden 5 lik seriler cıkmıstı ama amacım bir dolumla yapılan atısları olabildigince toplamak oldugu icin ayrı ayrı cekmedim, 30 atıstan sonrada aynı mesafedeki hedeflere atıslarımı yaptım,50 atıs gayet tatminkardı dance.gif Yorumlarnınızı ve tavsiyeleriniz esirgemeyiniz Saygılar..

http://img692.imageshack.us/img692/7413/dsc00006pqj.jpg
    http://img442.imageshack.us/img442/3381/img0199qq.jpg

• Silah : Hatsan At 44
    Pellet : Crosman Hollow Point
    Hafif rüzgar..

• silahın markası ve kalibresi nedir

• evet AT 44 için başarılı olmuş ellerinize sağlık

• Senin paylaşımların hiç kötü olmadı ki. Atış sayısı 5 olsaydı daha iyi fikir verecekti. Fakat grupmana bakınca 100 mt de şişeyi ıskalama mışsın :) Pimaş boruna kamerana ne oldu, video gelsin :thumbup:

• güzel çalışma at44 için ellerine sağlık aga :) at44 ü elinde coşturuyorsun maşallah :)

• Senin paylaşımların hiç kötü olmadı ki. Atış sayısı 5 olsaydı daha iyi fikir verecekti. Fakat grupmana bakınca 100 mt de şişeyi ıskalama mışsın :) Pimaş boruna kamerana ne oldu, video gelsin :thumbup:

Teşekkürle Abim amac , silahın ayarını tutturmak oldugu icin cronoda olmayınca uzak mesafeye coklu atıs yaparak hız dalgalanmalarını gidermekti,defalarca denedim en sonki ayar iyi gözukuyor.
    Pimaş borum kameram bekliyor silahta hazır durmamak lazım degilmi :)
    Saygılarımla..

• güzel çalışma at44 için ellerine sağlık aga :) at44 ü elinde coşturuyorsun maşallah :)

Tesekkürler sizleri cok özledik balık popülasyonu azaldı o taraflarda galiba.. Nasıl balık cıkıyormu ..

• Ellerine sağlık abi.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• ellerinize sağlık güzel grupman

Stoeger x10 synthetic combo
    Tuka Tek Kırma Düzce 16 Cal
    Sarsılmaz New Avrasya Süperpoze 12 Cal
    Üzümlü Lazer 7+1 71cm 12 Cal
    Eser yaylı 4.5 mm