evanıx wındy cıty ımalat hatası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evanix windy city tufek aldım yıne bu forumdan ıkıncı el olarak. daha alalı bır kac gun oldu kı tufegın dolum aparatı tıkandı. daha bır kere dolum yapmısken. uzun ugraslar sonunda dolum aparatı aldım. yenı dıstırıbıtor fırma sayesınde epey bır ugasarak. hatsan evanıxı bırakmıs vede hıc ılgılenmedıler. yenı gelen dolum aparatıyla beraber tufege gecen tuptekı dolum ucunu da gondermısler. ıyı de yapmıslar cunku tufegın uzerındekı parca benım gorusumce hatalı ki yenı gelen parca orjınalınden farklı hatayı duzeltmısler. tufektekı dolum ucunun gırdıgı dısı dıyebılecegımız soket cok kısa kalıyor. dolum ucunu takıp tufegı hava doldurduktan sonra elle cıkartmak neredeyse umkansız yenı parca eskısıne gore epey uzun arız fark var. tufegı olan arkadaslar bence evanıxle ırtıbata gecsın sorunun cozulebıldıgını bıldırmek ısterım. emınım kı bı care bulup ucretsız degıstıreceklerdır ben 50 tl verdım dolum ucuyla beraber. tufegı olan arkadaslara yardımcı olabıldıysem sevınırım.