Yeni tüfeğim Diana Mod52 superior ceviz kundak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfegimle ısınma turlarım bugünde devam etti.Tüfeğe ısındıkça adeta onla bütünleştiğimi hissetim.İyi bir yaylı ile atış geröekten cok keyifli arkadaşlar!Yani pcp hoş güzel ama yaylının tepmesi size gerçek anlamda atış yaptığınızı hissettiriyor.Bügün GamoPro hunter ve Hatsan jsb RS peletlerde yoğunlaşarak atışlar yaptım.Tüfeğe alıştıkça grupların dahada küçüldügünü gördüm.Fakat birşey dikkatimi çekti ki stoeger tüfegimin 4-32 dürbününe biraz farlı yerden bakış açısıyla atış grafiği değişiyor.Yani hep aynı sabit noktadan bakmalı ki grup toplu olsun.O bakımdan 9 veya 12 büyütmeli ve lens capı en az 40 veya en cok 50 olan bir dürbün takarsam bu tüfek tadından yenmeyecek :love: Dürbün olarak
    Barska 3-12x40 Tactical dürbünü düsünüyorum.Tabi başka bir tavsiyesi olan arkadaş varsa değerlendiririm.

Hatsan jsb RS
     [Resim Engellendi: http://img560.imageshack.us/img560/917/dsc02914w.jpg]

Gamo Pro Hunter

[Resim Engellendi: http://img862.imageshack.us/img862/5729/dsc02913u.jpg]

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• grupmanlar çok güzel, hep söylemişimdir gamo pro hunter fiyatına göre rakipsiz bir pelet. pro hunterdan çok memnundum taki RWS Super Field i görene kadar. 8o rws den sonra ben şimdiye kadar havalı tüfek kullanmamışım dedim

• Burdan belirtmek isterim.Sevgili bora arkadaşımın diana fanı olması tüfek seçimimi bire bir etkilemiştir.Bu vesileyle onada teşekkürleri bir borç bilirim.Bitmek tükenmek bilmeyen sorularıma sabırla cevaplar verdi ve sayesinde bir diana sahibi oldum :) Ayrıca sevgili bora her kurvarda Gamo Pro hunter peletin ne kadar iyi oldugunu yazmış cizmiştir.Onun tavsiyesiyle bu pelletleri denemiş oldum.
    Boracım konunun başında rws ile yaptığım atış fotosu var benimde 1 numaram rws!!!

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• şu dianalara bayılıyorum hem kendisi hemde fiyatı güzel ama olsun babamda diana werke varmış bi aralar 80 lerde darbe marbe çıkınca satmış ben olsam vallaha satmazdım acayip kuvvetli bi silah hayırlı olsun derim :thumbup:

• çok güzel tüfek. güle güle kullanın. hayırlı olsun.

• güle güle kullanın, güzel silah.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Burdan belirtmek isterim.Sevgili bora arkadaşımın diana fanı olması tüfek seçimimi bire bir etkilemiştir.Bu vesileyle onada teşekkürleri bir borç bilirim.Bitmek tükenmek bilmeyen sorularıma sabırla cevaplar verdi ve sayesinde bir diana sahibi oldum :) Ayrıca sevgili bora her kurvarda Gamo Pro hunter peletin ne kadar iyi oldugunu yazmış cizmiştir.Onun tavsiyesiyle bu pelletleri denemiş oldum.
    Boracım konunun başında rws ile yaptığım atış fotosu var benimde 1 numaram rws!!!

Bu kullandığınız Rws pelleti alabileceğim bir link veya tam model verir misiniz. Çünkü 5.51 veya 5.52 olan modelini bulamadım bir türlü ...

• RWS SUPER FIELD olarak geçiyor benim kutu üstünde. kutu altında 5.51mm oldugu yazıyor
    buradan alabilirsin ben buradan alıyorum
    https://www.isgoren.com.tr/uru…-5,5-mm-HAVALi-SAcMA.html

Teşekkürler. Evet bazı pelletlerde dediğiniz gibi kutunun üstünde 5.5 yazıyor arkasında 5,52 yazıyor. Bende de aynı şekilde AA pelletler var. Fx ve AA dan başka kullanmıyordum ama tavsiyeniz üzerine alıp deneyeceğim ...