Gamo Hunter IGT Geldi Buyrun

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dürbün kızağında takılan extra kızak konusunda yanılmışım. 22 mm den 11 ye dönüştürmüyormuş, mevcut 11mm kızağı daha oturaklı bir kızağa dönüştürme görevi yapıyormuş. Dün gece tüfeği baya bir söküp inceledim. Daha atış yapma şansım olmadı ama birkaç oynama daha yaptıktan sonra ufak tefek başlayacağım artık. İyi dilekleriniz için teşekkürler ...

• Hayırlı olsun ,güzel günlerde kullanın. Sanırım bu IGT ler dampasız kullanılıyor.

Bütün yaylı tüfekler gibi bu tüfekde pistonlu ,eğer ki tüfeğin pistonunu itmekde kullanılan havanın barı düşükse piston darbeside az olur böylelikle dürbüne zarar vermez fakat tüfekde güçsüz olur , eğer tüfek güçlü ise pistonu iten havanında barı yüksek olup piston darbesi güçlü olur o zamanda dampa ayak şart olur! sadece yay yerine pistonu sıkışmış hava itiyor , bir zamanlar bunların kralı olan HW 90 almıştım , güya gazramlı olduğu için yaylı tüfeklerin zafiyetini taşımaycakdı fakat kullanınca anladımki yaylı tüfek 1000 kere daha iyi ve sıkıntısız. PCP ise havalı tüfeklerde tek gerçek ! ;tacli#;tacli#;tacli#

• Bütün yaylı tüfekler gibi bu tüfekde pistonlu ,eğer ki tüfeğin pistonunu itmekde kullanılan havanın barı düşükse piston darbeside az olur böylelikle dürbüne zarar vermez fakat tüfekde güçsüz olur , eğer tüfek güçlü ise pistonu iten havanında barı yüksek olup piston darbesi güçlü olur o zamanda dampa ayak şart olur! sadece yay yerine pistonu sıkışmış hava itiyor , bir zamanlar bunların kralı olan HW 90 almıştım , güya gazramlı olduğu için yaylı tüfeklerin zafiyetini taşımaycakdı fakat kullanınca anladımki yaylı tüfek 1000 kere daha iyi ve sıkıntısız. PCP ise havalı tüfeklerde tek gerçek ! ;tacli#;tacli#;tacli#

Şahsen ben pek bir tepme hissetmedim ama elbetteki tepme var hiçbir zaman bir Zoraki Hp veya Pcp gibi olamaz. Ben dampasız biraz deneme yapacağım, Hatsan Mod 125 i bile dampasız kullananlar mevcutken bende bir şansımı denemek istiyorum. Tek parça oldukca sağlam bir dürbün ayağım var onunla deneyeceğim. Olmadı Hunter 1250 nin üstündeki dampayı çıkartırım diyorum ama o daha sakıncalı olur sanırım : ) ...

• Hayırlı olması dileğim ile...

Gerçekten yakışıklı bir alet,fakat grupları ve detaylı izlenimleri bekliyoruz.
    İyi akşamlar

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup:

• Bu gün dürbünüm geldi. Elimde 1 dampa olduğu ve onuda Hunter 1250 de kullandığım için bu tüfeğe tek parça ayak taktım. Elimde extradan tek parça ayak vardı. 15-20 atış yaptım hiç yerinden oynamadı. 10 mt mesafeden 15-20 atış yaptım ilk 5-6 atış da sıfırlama son 10-12 atış ıskalamadan hep aynı yerden vurdu. Pellet olarak Gamo TS-10 4,5mm kullandım. Buyrun resimler;

[Resim Engellendi: http://img607.imageshack.us/img607/4715/dscn3160w.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img98.imageshack.us/img98/8775/dscn3161w.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img849.imageshack.us/img849/8607/dscn3162c.jpg]

...

• gamo gamodur arkadaş,adamlar boşuna dünya markası olmuyor,kalite kokuyor tüfek,güzel günlerde kullanın,keyifli atışlar

• gamo gamodur arkadaş,adamlar boşuna dünya markası olmuyor,kalite kokuyor tüfek,güzel günlerde kullanın,keyifli atışlar

İlk Gamo tüfeğimi Hunter 1250 yi alırken baya bir tereddüt etmiştim. Forumda çok eleştrilen (hatta tüfeği hiç görmemiş ve kullanmamış kişiler bile kulaktan dolma bigilerle baya acımasız şekilde eleştriyordu) bir tüfekti. Kendi kendime bu sefer sormadan direk içgüdülerime dayanarak alayım dedim. Tüfeğim geldiğinde yapılan eleştrilerin haksız olduğunu anladım veya tam bana uygun bir tüfekti. Gamo Hunter Igt yi alırken ise hiç sormadan ve düşünmeden direk aldım. Çok yakılşıklı 4,5mm bir tüfek seçmişim geldiğinde anladım : ). İsabetide oldukca iyi tabii daha uzun mesafelerde de görmek lazım tam anlamıyla birşey söylemek için. Kurması kolay, çok hafif, dürbünle birlikte 3,5 kg ve ayakta desteksiz gayet kolay atışlar yapabiliyorum. Bakalım kullandıkca eksisi çıkarsa yazacağım ama sanmıyorum : ) ...

• Güç ve isabetleri arasında fark nedir ?

Allah rızası için biraz araştır hocam ya .

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• biri igt adı üzerinde inert gas technology. buda daha stabil demek, buda daha isabetli atışlar demek.

• daha stabil, daha sessiz, daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü (tamir gerektirmeden) yaylı sistemlere göre.