dayanamadım ne yapayım, s510 Carbin

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • güç ayar butonunun bir artısı daha.Eline sağlıkl abi.

seninde eline sağlık İsa, değerleri sen kaydetmiştin ...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• seninde eline sağlık İsa, değerleri sen kaydetmiştin ...

Rica ederim abi lafı bile olmaz g;$i

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• bugün Levent sağolsun, carbin'in cicilerini taktık. daha doğrusu o taktı, ben çay içip seyrettim diyelim. Zamanını ayırdığı için öncelikle Levent'e çok teşekkür ederim.
    gelelim takılan cicilere:

1. önce askı kayışı ve bipod takabilmek için kundağa vidalar takıldı. bu MK4 geldiği zaman tanıştığım ve çok faydalı bulduğum bir aksesuar. Hem bipod takmak için kullanılıyor hemde silahı sağda solda koyacak bir yer yoksa omzunuza takıp ellerinizi boş bırakıyor. Ayrıca soğuk kış günlerinde nöbet tutarken ellerinizi cebinizde tutup ısıtmaya ve sigara/çay içebilmenizi, saçlarınızı tarayabilmenizi sağlıyor :)

2. sonra Kamuran sağolsun , bana sürpriz yapıp getirtmiş olduğu rowan engineering imali hamster'ı biraz inceledikten sonra takmaya karar verince Levent tekrar işe girişti. Hamsterda özellikle ayakta atış yaparken silahı daha sabit tutabilmeyi veya gerektiğinde masa gibi düz zemin üzerine silahı koyabilmeyi sağlıyor.

Levent'in ölçe biçe titiz çalışması sonucu ortaya daha da kullanışlı bir s510 carbin çıktı. Fotoğrafları cep telefonuyla çektim, kusura bakmayın.

[Resim Engellendi: http://i48.tinypic.com/sfxmzd.jpg]

hamsterı takarken kundak vidası yanısıra 1 adet 6mm delik daha açmak gerekiyor, beni düşündüren bu durumdu. Ama işçilik ve sonuç çok güzel oldu.

hamster ve kayış takılı durumda:

[Resim Engellendi: http://i47.tinypic.com/ou2rtt.jpg]

[Resim Engellendi: http://i48.tinypic.com/103x3c6.jpg]

bipod takılı durumda:

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/hwn0k5.jpg]

.

ankarateam.png

• Güle güle kullan abi çok güzel olmuş. Hamster'ın iki civatası da tüfeğe bağlımı?

evet, bir tanesi zaten kundağın kendi civata deliğini kullanıyor, ön taraftaki için ise bir delik delmek gerekiyor.

.

ankarateam.png

• Benim için büyük zevkti Erdem abi, seviyorum böyle işlerle uğraşmayı.
    Hamsterın çok fazla işe yaradığını düşünmezdim hatta çok gereksiz gelirdi, amaa öyle değilmiş geçte olsa anladım, bence ayakta atış yapmayı sevenlerin kesinlikle ve kesinlikle edinmesi gerekli bir aparat.
    Güzel günlerde kullan Erdem abi.

A-TAKIMI

• teşekkürler Levent, tekrar ellerine sağlık.

.

ankarateam.png

• teşekkürler Levent, tekrar ellerine sağlık.

Benim için büyük zevkti. Ayrıca güvendiğin için ben ben teşekkür ederim Erdem abi kundağın başına istenmeyen bir durumda gelebilirdi. Bir ayrıca daha ekliyim bana verdiğin hamster için teşekkür ederim.

A-TAKIMI

• Erdem güle güle kullan.Temiz iş çıkarttığı içinde Levent'e tebrikler.Kundak üzerinde işlem yapmak riskli iş.Bu silah artık bir regülatörü hak ediyor bence.

FİLİNTALAR GRUBU

• Erdem güle güle kullan.Temiz iş çıkarttığı içinde Levent'e tebrikler.Kundak üzerinde işlem yapmak riskli iş.Bu silah artık bir regülatörü hak ediyor bence.

bir sonraki aşama olabilir, ama kesinleştiremedim henüz.

.

ankarateam.png

• İlk tebrik benden, eline sağlık Erdem abi o mesafeden pelletin yaptığı düşme kağıdın üzerine yazılmış adeta. Tüfeğin son hali de çok güzel olmuş, tekrar eline sağlık.

• Erdem Tebrik ederim çok güzel atışlar...yakında 200 metreye atarsın giderek mesafeleri arttırıyorsum...Bu gün mekanda Levent,serhat ve ben vardık 3 saat kadar attık.

A Takımı Üyesi

• Erdem Tebrik ederim çok güzel atışlar...yakında 200 metreye atarsın giderek mesafeleri arttırıyorsum...Bu gün mekanda Levent,serhat ve ben vardık 3 saat kadar attık.

Osman abi bende sabah ordaydım, saat 11 gibi döndüm.

.

ankarateam.png

• Hafta sonu silahı hamster ile inceleme şansı buldum, Levent güzel işçilik çıkartmışsın, eline sağlık. Bir süredir havalı silahlardan uzaklaşmıştım ama Erdem ve bu silah beni tekrar ısındırıyor sanki. Regülatör bu silah için gerekli mi ben de bilemiyorum, atışları bence yeterince stabil ama denemeden de bir şey söylenmez. Regülatörden önce o silahın bence çoook işi var; kundağa plasti dip kaplama, rowan tetik, yine rowan air stripper vs. Aman neyse yazıp durmayım, neredeyse AA sipariş veresim geldi. Tekrar güzel günlerde kullan Erdem....

• Kamuran eline de pek bir yakışıyor, hadi sana da alalım bir carbin...

.

ankarateam.png