Stoeger X20 Suppressor namlu hakkında ..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İnternetde Suppressor araşdırıyordum namlu konusunda endişelerim vardı kurma esnasında kavrayıp güç uygulandıgı kısmın içi boş döküm oldugunu öğrendim uzun vadede ve hor kullanım sonucu bu döküm kısım kırılma ihtimali yüksek gözüküyor hele benim gibi eşek şansı olan birinin elinde kesin kırılır iyiki acele edim Suppressor almamışım onun yerine yine X20 combo almayı düşünüyorum .

aşagıda online satış yapan bir stede Suppressor namlusu catlayan bir arkadaşın yapdıgı yorumlara rasladım .

Alıntı

Mehmet ERÇELİK (03.04.2012 23:46:53)
    çok güzel bir tüfek gerçekten dört dörtlük ama bende bi sıkıntı oldu tüfeğin namlusundaki sert plastik döküm, kurma kolunun ordan çatlama yaptı fabrikaya gönderdim değişim yapıp yeni tüfek gönderdiler. fakat gelen tüfektede gene aynı yerden çatlama yaptı. Tüfek çok güzel gerçekten ama alacak olan arkadaşların bunu dikkate almalarını öneririm.

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• yumurtadan zehirlenen insanlar yüzünden yumurta yememek gibi olur. memnun olan insan sayısı memnuniyetsizden fazla suppressor konusunda dünyada.

• yumurtadan zehirlenen insanlar yüzünden yumurta yememek gibi olur. memnun olan insan sayısı memnuniyetsizden fazla suppressor konusunda dünyada.

Ona bakarsanız dıana 460 magnum danda herkez memnun ben o tüfegide kullandım döküm parcaları kırılmışdı özellikle kurma kolu aldıgın 470 inde kurma kolu dökümdür dikkatli olun kırıldıgına inanmayanlar oldu resim ekledim forum geçmişini bir araşdır bence ayrıca yurt dışında x20 ve x50 daha yaygın . illa kırılaçak diye birşey yok zaten hor kullanım sonucu kırılır anca mesela tüfekden anlamayan birinin eline gecerse veya bilmeyen bir arkadaş atış yapmak isterse böyle bir olasılık var .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5