Safir T14 yeni versiyon

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar merhaba,

bazı sitelerde safir t14 yeni versiyon diye ilanlar görüyorum, plastik gövdeli 700tl civari fiyatlı tüfekler.

bu tüfekler elde kalmış eski olanlarmı yoksa yeni versiyonmu gercekten? bır yenılık iyileştirme yapıldımı bu tüfeklerde bilgisi olan varmı yardımcı olursanız sevinirim, 1tane zevk amaçlı almayı düşünüyorum çunku

• Yeni versyon dedikleri komple plastik govdeye sahip, onceki modelin alt govde plastikti simdi ust govdede plastik, yakinda plastikten namlu yapmayi becerirlerse onuda plastik yaparlar buyuk ihtimalle.

A-TAKIMI

• Sana katılıyorum Levent, Safir'in gidişi airsofta doğru. Onlar bile silahları full metal yapıp metal namlu kullanıyorken, Safir'in plastiğe doğru gitmesi acı.

Bende bir tane Double Eagle M83 airsoft var, M4A1 çakması. Airsoftçular arasında M83 bir efsanedir(!). Sanırım yakında Safir ona dönecek.