Ekol Fırat Magnum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Benim bildiğim toplu kurusıkıların mermileri biraz daha kısa ve çok az daha geniş gibi kardeşime hediye olarak almıştım kendisi toplu tabancaların hastası (kesinlikle taşımıyor sadece dolabında arada bir çıkarıp bakıyor) bir ara ucu büzülmüş mermilerden aldık bağırsam daha çok ses çıkardı neydi öyle çıkan sesi kendi bile duymuyordu daha sonra bir av bayii toplu kurusıkı tabancaların mermisini gösterdi dediğim gibi biraz daha kısa ve biraz daha geniş çıkan ses çok çok acayip,bence onu deneyin ama meskun mahal dışında,

cukurovateam.png

• tam bir kurusıkı hastası olarak şu söyleyebilirimki toplu silahları namluları şarjörlülere göre çok geniştir böylelikle daha çok ses çıkarır tabii normal uzun kurusıkı mermisiyle kadra47 hocam bu dediğimi dikkate alın :) kesinlikle ve kesinlikle ses olarak toplu lar daha ön plandadır ama mermi sayısı az olduğu için fazla tasnif edilmiyor.

• Sevgili snipermuyi haklısın toplu tabancalar daha fazla ses çıkartıyor ve yapı olarak şarjörlü silahlara göre değişkendirler ama mermi seçimi de etken,dediğim gibi kurusıkı mermisi alırken özellikle toplu tabanca için dediğin zaman daha farklı mermi bulabilirsin ucu büzüşmüş olan mermilerde ses çok kötü ama toplu silahlar için üretilen kısa ve geniş olan ucunda da yeşil plastik olan mermiler var denemelisin çok acayip ses çıkartıyor,beklentilerin üzerinde,bildiğimiz standart kurusıkı mermisi toplu silahlarda ateşleme sırasında şişme yapıyor veya mermi yüklerken sıkışıyor,dediğim mermilerde böyle bir sorun olmuyor,

cukurovateam.png

• özkursanın ucu dar olan beyaz kapsüllülerinde denedim düğünde 12 tane sıktım. Olum babanın silahımı o git bi sakatlık yaparsın diye de çıkıştı #hims yani adam gerçek silah anlamış sesten dolayı görüntüdende olur aslında ama ucu kapalı olanlarla acayip ses çıkarıyo