17 Kasım 2007 Ankara

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Hani modifiye yapılınca 15 atışda tüp bitecekti ;)

• Sihirli ellerin değdiği kesin AA'ya üfürükçüye mi doldurttunuz bi türlü bitemedi havası :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Yenibir çalışma yapıyorum,Scuba tüpünü sırtınıza takacaksınız,Astronot gibi :D 5000 - 10000 atış yapacaksınız. 8o

• Ben gelirim arkadaşlar... olmammmıııı.. gelmemmiiiii.... ama saat 13 ce kadar durabilirim :( Ostime gitmem gerekiyor...

hehehe saatin geriydi herhalde. Saat 14.30da hala "şu şarjörüde bitireyim" diyordun :D

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hehehe saatin geriydi herhalde. Saat 14.30da hala "şu şarjörüde bitireyim" diyordun :D

Aynen dediğin gibi Erdem,

Hem atışı hemde sizlerle birlikte olmayı inan çok özlemişim.Hem keyifli dakikalar geçiriyorum ( zaman nasıl geçiyor anlamıyorum ) hem hoş sohbetlerinize doyum olmuyor.

Açıkcası acaba Pazar sabahı bir kaç saatliğine kaçsak mı bile diyorum.... :love:

• 50 m atışlarında güçü kısınca acaip tasarruflu oluyo tüfek...güçündende birşey kaybetmiyor... bu arada crono ölçümleri yapabildiniz mi kaç fps atıyor tüfeğiniz ?. 35 atışlık bir tablo çıkarırsanız. tüfeğinizin en stabil attığı değerleri öğrenirsiniz...uzun mesafe atışlarında işinize yarayacaktır... tekrar hayırlı olsun

arazide görüşmek dileğiyle...

• merhaba herkeze.... bende raptorx ten aldığım HW 97k ile ankara team a üye adayı oldum. Bu buluşmada yeni tanıştığım Mustafa arkadaşımla baya güzel sohbet ettik. ve çok güzel bir gün geçirdim. Bana her konuda yardım eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. şişeler birikiyor.... eylence yeni başlıyor....

ankarateam.png[color=#0000ff]

• ankara team a üye adayı oldum.

aday olurmu, üyesin . Her zaman bekliyoruz buluşmalara, bizde seni tanıdığımıza çok memnun olduk. Çekirdek kadro tanıştığın arkadaşlar zaten, biz genelde aksatmıyoruz. Sıkı yoklama yaparız ona göre, aksatma :)

.

ankarateam.png

• Şişe İnfaz Timi genişliyor :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Erdem Hocam imzandaki ?????? ler ne olacak acaba, merekla bekliyorum.... Oraya bi de S kundak HW100 gider sanki :D (Gerçi daha bunların S i var T si var 4.5 var 5.5 var işin zor be hocam)

Kamuran hocam öylesine yazmıştım, aklımda bir şey yok, neyse onu sileyimde laf, söz olmasın bari...

.

ankarateam.png

• talon talon 6,35 taloooooon :thumbup:

???? o da mı geliyor yoksa? 8o

.

ankarateam.png

• ner deee hayal işte fx bsa talooooon :thumbup: