Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bt-65 .22cal tam dolumda kac stabil atıs yapıyor? Tümü lw namlu diyorlar dogru mu? Yaylı hatsan neredeyse hobiyi bırakmama neden oluyordu. Bu tüfeği alırsam memnun kalır mıyım 100m. Civarı attığımı vurur muyum? 2el düşünüyorum pompa ile dolumunda sıkıntı olur mu yanı çok zorlar mı? Tekrar sevmek istiyorum bu hobiyi. Yanlış yapmış olur muyum sizce? Pompa , tüfek , optima dürbün set halinde kaça mal olur tahmini? En iyi sonucu hangi pelletle alırım?

Çok soru sordum farkındayım ama rica etsem kullanıp görenleriniz aydınlatır mısınız?
    Şimdiden teşekkürler abilerim iyi geceler :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Arkadaşım bu bahsettiğiniz sorularının ve şuana kadar aklınıza gelmeyen daha birçok sorunun cevabı forumda mevcuttur,bira araştırırsanız cevaplarınıza ulaşacağınızı düşünüyorum saygılar...

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• Telefondan giriyorum baya arastırdım ama kullanmıs birinin tüm görüslerini merak ettim. Hem hepsi tek konuda olursa benden sonrakiler içinde kolay ve açık olacagını düsünüyorum. Saygılarımla

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Hatsan BT 65 Alınabilir Bir Tüfek mi?
    ilk bulduğum mesaj arkadaş da sizle aynı soruları sormuş,iletişime geçebilirsiniz.Saygılar...

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün