Piledriver pelletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mustafa abi,ne zamandır size sormak istediğim bir konu var yeri gelmişken hemen sorayım :D

PaTriotla piledriver denediniz mi?Bu pelet çok düşme yapıyor 150 metrelere ulaştırmak imkansız gibi...Yoksa benim patriotda mı sorun var ?

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Mustafa abi,ne zamandır size sormak istediğim bir konu var yeri gelmişken hemen sorayım :D

PaTriotla piledriver denediniz mi?Bu pelet çok düşme yapıyor 150 metrelere ulaştırmak imkansız gibi...Yoksa benim patriotda mı sorun var ?

Pledriver 30grains agırlıkta bir pellet,hatta buna pellet demek pek doğru olmaz,mermi desek daha doğru olur,bu mermiyi ancak Yüksek modifiyeli bir PCP de kullanmak gerekir,ben bu mermiyi HW77 de denemiştim 20 metrede 20 santim düşmüştü ;kihhik, Bu mermi yüksek güçlü PCP lerde ve maksimum 70 metreye kadar mesafelerde Av maksadı ile kullanıır,gurup yapacaksan Patriot da 16grains ağırlığı geçme,hatta 14,3 - 15 grainslik pelletlerle daha iyi sonuçlar alırsın.

• 70 metrede piledirever guplarım iyi zaten :)

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

70 metrede piledirever guplarım iyi zaten :)

:!: Daha ne istiyorsun ?

• Her defasında bu nu söylemek benimde hoşuma gitmiyor ama siz söylemişdiniz 150 metre şişe patlat keyfini çıkar filan gibilerden ben çok ciddiye almışım sanırım :D

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Her defasında bu nu söylemek benimde hoşuma gitmiyor ama siz söylemişdiniz 150 metre şişe patlat keyfini çıkar filan gibilerden ben çok ciddiye almışım sanırım :D

Ben bu pellet ile 150 metreden standart bir Patriotla şişe kırarsın dediğimi hatırlamıyorum,söylemişsem hata yapmışım.