fx T12 ile ilgili bilgi almak istiyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bir arkadaşıma bilgi verebilmek amaçlı bu konuyu açıyorum t 12 ile ilgili detaylı yorumları güncel olarak almak istiyor

• Valla iyi bi tüfek çok methettiler :D

• Konuyu açan arkadaş bilgi istemiş fakat affına sığınarak, :rolleyes: FX T12'nin sıfırı gelecek mi acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar?

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• getboğa keyifle kullanıyordu en iyi bilgileri o verecektir ama diana52 alınca biraz papucunu dama attı sanırım :) Stabil isabetli bir tüfek olduğu konusunda herkes hem fikir ama güç oranını bende merak ediyorum. FT tüfeği özünde.

• sıfır ilgili bilgim yok ama legatus cem abide sıfır ayarında vardı satıyordu aksesuarlarla birlikte 1250TL diye şuan bildiğim başka satılık t12 yok çünkü

• sıfır ilgili bilgim yok ama legatus cem abide sıfır ayarında vardı satıyordu aksesuarlarla birlikte 1250TL diye şuan bildiğim başka satılık t12 yok çünkü

2 tane daha olması lazım. Biri Serdar Havsut un eski tüfeği diğeri Teknosman (Osman abi) nin tüfeği. Satılmışta olabilirler bilemiyorum ama AT44 alırken biraz acele ettim yoksa ben 1 tanesini alırdım.

• 16 gr. ile 820-830 fps. lerde 3 şarjör (12 lik ) atan , şarjörleri kendinden indexli , bolt-action , balanslı valf ile regülatör güzelliğinde atışlar yapan , sentetik kuldağıyla , aluminyum şase ve tübü ile tabanca kadar hafif , kısacık çok güzel bir tüfektir , içindeki malzemelerin kalitesi de 10 numaradır. Param olsa ahşabını kesin alırım , keza o da daha gelmedi sanırsam.

filinta

dulce bellum inexpertis

• ağzından bal damlıyor yahu nasıl okadar kısa ve öz anlattın berke

• Abi 2010 mayısında , aldıktan 1 ay sonra satma huyum olduğu zamanlar satmıştım , diğer 8 tüfeğim gibi bunu da çok arıyorum.... :)

filinta

dulce bellum inexpertis

• Arkadaşlar fx t12 tamamıyla "10 numara" bir tüfek.93cm toplam uzunluğa sahip gerçekten cok kaliteli sentetik kundaklı sadece 2.2kg olan ,50cm şoklu müsabaka kalite 1sınıf "lother walther" namlulu (ki yeni t12 ler ve aslında tüm fx ler smoot twist namlu oldu artık lw namlu yok!!! :( ) Kendinden indeksli 12adet kapasiteli şarjörü ve Fx in geliştirdiği balanslı valf sistemi ile regülatörlü tüfekleri kıskandıracak namlu çıkış hızıyla muabaka kalite tetiğiyle ("allahım olmaz böyle güzel tetik" dedirtir) alınacak ve asla satılmayacak bir tüfektir!!!Çıkış hızı menzil ve tahribat meraklısı arkadaşları bile tatmin edecek bir tüfek.ben tüfeği 16gr jsb ile 850fps ye ayarladım.3 şarjör (12x3) atıyorum.13.43 Rs jsb ile 950 fps falan atıyor.50m mesafede grup deneme sansım olmadı ama 25m de tek delik yapıyorum.50m de de bunu yapar.

12m grupmanlarım Fx t12 12m 5 atış (şimdiye kadar yaptığım en küçük grup)

Fx T12 15m grupman (yeni) Evin koridorunda...

FX T12 12m grupman.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177