Antalya'dan kimse yok mu?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Allah aşkına kimse yokmu Antalya'da bu hobi ile ilgilenen bir buluşma atıcılık ve eğlence maksatlı etkinlik düzenleyelim

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Ben Antalya'dayım ama tüfeğim yok ;#^+. almayı düşünüyorum sürekli araştırma yapıyorum ama henüz uygun bi tüfek bulamadım :huh: . Zaten bu şehre de yeni taşındım sayılır. hiç bilmiyorum bu şehri ?( forumu uzun zamandır takip ediyorum ama pek yazı yazmıyorum :|

Hatsan 105x 5.5mm

• tüfeğinizi aldıgınızda nasipse bir buluşalım :)

• Konuya yorum atan arkadaşların nicklerini toparlayacağım ki bir topluluk oluşacak ve kimi zaman etkinlik gerçekleştirilebilecektir diye düşünüyorum

• Antalyadaki arkadaşların profil linklerini imzama toparlıyorum

• Up

günde bir defa dahi olsa güncel konular arasında görünsün belki görüpte katılan arkadaşlar olur

• Esas Antalya da abilerimizden üstadlarımızdan 300 metrede GLAD ile şişe patlatmış biri yani SİDEPRENSİ Kadir abimiz var ama o artık bir efsane olma yolunda o şimdi büyük balık peşinde onu bulun bence,

cukurovateam.png

• ismini duydum ancak kendisi şu aralar balıkçılık ile ilgilenmekte youtubedan da onu takip etmekteyim :)

• Up

günde bir defa dahi olsa güncel konular arasında görünsün belki görüpte katılan arkadaşlar olur

• Bende 2 hafta öncesine kadar Antalyadaydım ama Ispartaya taşınmam gerekti, bundan sonra buradayım. Ama bir ayağım Antalyada dır. Zaten ev falanda Antalya da. İstersen benide ekleyebilirsin profile. Düzenleyeceğiniz buluşma hafta sonuna denk geldiği ve 3-5 gün önceden haber verildiği taktirde gelebilirim. Zaten silahlarımda Antalya da. İyi olur hasret gideririm. Soda şişeleri benden : ) ...

• Tamamdır :) sizide ekliyorum bakalım nasip olursdabir kaç kişi daha katılmak isterse bir mekan belirleyip buluşma ayarlamayı deneyeceğim :D

• Up

• Buluşma olacak olursa eğer ben 1 hafta demiştimtim ama 10-15 gün öncesinden haber verin bence, bazıları 10-15 günde bir anca foruma giriyor. En azından katılımın artması adına ne kadar önceden haber verilirse o kadar iyi olur. Kimiside işlerini ona göre ayarlar, gerekirse dolu olan gününü boşaltır ...

• bende katılırım gençlik pasımızı atarız özlemişim ya :)

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder

• bakalım bayramdan sonraya bir mekan belirleriz ona göre buluşma yaparız :D az biraz daha insan gelsin de konuya :)

• Bayram boyunca ve sonrasındaki 4-5 gün Antalyadayım fakat foruma giremeyebilirim. Eğer buluşma falan yaparsanız kaçırmak istemem, tüfeklerimi kapar gelirim. Bana telefondan ulaşabilirsiniz.

Tel: 0 554 466 25 70

Semih ...

• Bu Pazar da Antalya da olacağım. Gamoları Ispartaya getirdim ama Pazar günü bir buluşma tertip edebilirsek Antalya ya gelirken getiririm. Yapalım mı ufak bir organizasyon? ...