Sizce en iyi PCP silah hangisi?En son nokta nedir?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • erdem abi nerden bulabilirim onu tam bana lazım olan şey yoksa tüp taşımak için araba almak zorunda kalıcam.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Official Post

Yusuf kevlardan kastın 300 barlık tüp ise var.

• Türkiyedeki en iyi pcp yi alırsam son noktayı almış olurum zamanla daha iyisi çıkarmı dünya var oldukça tabiki çıkacaktır o zaman ömrümüz olursa onlara yöneliriz bu kadar basit şimdi bana kevlar tüp lazım oda memlekette yok sanırım en büyük sorun bu.

O zaman FX Gladiator alıp Sideprensi Kadir'le kapışmaya başlayacaksın. Şu ana kadar yapılmış en uzun mesafe atışını o yaptı bildiğim kadarıyla ;d;

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• erdem abi nerden bulabilirim onu tam bana lazım olan şey yoksa tüp taşımak için araba almak zorunda kalıcam.

1.1 litrelik

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 300 bar olması çok iyi olur hacmi kaç lt dir.Birde bunların ömrü normal scuba tüpü kadar varmıdır.300 barı normal tüp dolduran yerlerde doldurabilirmiyiz.

• O zaman FX Gladiator alıp Sideprensi Kadir'le kapışmaya başlayacaksın. Şu ana kadar yapılmış en uzun mesafe atışını o yaptı bildiğim kadarıyla ;d;

biz seninle 300metreye attık ya?

.

ankarateam.png

• mustafa abi bunların 10 lt olanı yokmu acaba.

• Bu tüpleri herhangi bir dolum yapan yer dolduramaz heralde değilmi? Byöe birşey almadan dolum imkanlarınıda araştırmak lazım

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Official Post

Türkiyede yok Yusuf, bende 3 ltre olanı kendi kullandığım, istersen bendekinden 2 tane bir arkadaşta var sıfır, ben 300 euroya almıştım zamanında ithal eden arkaşta bu tüpler ve ithal ettiği fiyat olan 178 euroya satacak,

3 litre scubaya 300 bar basar 150 bar'a düşünceye kadar kullanırsan, 9 litrelik 200 bar tüp ile 150 bar'a kadar kullanım ile aynı sayıda tüfeğine dolum yaparsın.

hem hafif olsun diyorsun hemde 10 litre diyorsun?

• şimdi bu kevlar tüpü alırsam normal 9lt lik aliminyum tüpten hafif bişey almış olucam değilmi.

• Official Post

Yusuf bir ara öğle yemeğine gel, mesela bugün, nasılsa bugün tatilsin, hem bendeki tüpü görür tartarsın hemde ararız adamı ve tüpü isteriz, parasınıda sonra gönderirsin adama, dosttur kendisi, sana kim olduğunu burada yazmayayım, forumdan değil ama bilirsin.

• öyle olsun.

• Official Post

öyle olsun.

Tamam bekliyorum o zaman,

• tüp tartışmasından arada kaynamış.hangi tüfeği alacaksın yusuf abi.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Alınamayan:
    Daystate Airwolf .22

Alınamayan kişiye göre değişir dostum. g;$i Vakit,nakit,sabır. :thumbup: :thumbup:

• Alınamayan kişiye göre değişir dostum. g;$i Vakit,nakit,sabır. :thumbup: :thumbup:

vakit, nakit, sabır var ama Airwolf hala yok ^^

.

ankarateam.png

• +1000000000 air ranger high pover ;#^+. bekliyorum pcp sahibi olmak için

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Arkadaşlar merak ettim ve böyle bir başlık açma kararı aldım.
    Mutlaka hepimizin hayalini süsleyen ya da ''bu silah bence en iyisi'' deyip,mutlak almak istediğimiz, bir göz bebeğimiz vardır.İşte onu soruyorum!
    Sizce,en son nokta hangisi?
    Nedenleri ile yazarsanız sevinirim.Böylelikle PCP silah seçimi yapacak olan arkdaşlara yardımcı olmuş olunur kanaatindeyim. :D

Togay Böyle başlık açma bir daha,,, g;$i
    Hayata Uyarlarsak ,,"En iyi kadın hangisi" sorusuna eşdeğer bir soru olmuş.. 8o
    En iyi kadını ararsan Bekar kalırsın.. g;$i
    Bu durumda,, En iyiyi aramaktansa "SEVDİĞİNİ" Alır ..Mutlu olursun.. g;$i;,;-½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Bu durumda,, En iyiyi aramaktansa "SEVDİĞİNİ" Alır ..Mutlu olursun.. g;$i ;,;- ½bay£bay`;

Ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi! :thumbup:

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• vakit, nakit, sabır var ama Airwolf hala yok ^^

Çok doğru,anladığım kadarı ile burada olmayan bir tüfeği ithal etmek oldukça maddi açıdan külfetli;miktar fazla olunca da hele tüfek te pahalı ise getirten insanın omuzlarına oldukça yük biniyor.Organize olup herkes ne alacağına karar verse;mesala ben Airwolf alırım,siz de sanırım alırsınız;bizim gibi düşünen arkadaşlar birleşelim paramızı önceden ayarlayalım getirtecek kişi de en azından önceden ne alacağını ve satacağını bilsin örneğin Yatagun getirirse külfet olmadan herkesin işi görülsün.Bilmem çok mu basite indirgedim ?

En iyiyi aramaktansa "SEVDİĞİNİ" Alır ..Mutlu olursun.. g;$i ;,;- ½bay£bay`;

Harikulade bir ifade.. :thumbup: ;d; ;d;