Aldığım Yeni AA S510

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tekrar teşekkürler arkadaslar. Almak isteyen arkadaslara tavsiye ederim. Pek fazla pcp tecrubem olmasada istikrarli atis isteyen biri için ideal bence. Şartlar uygun olursa yarın 100 mt grupman denmesi yapacagım. Onuda paylaşırım bir aksilik olmazsa.

tüfek size ne kadara mâl oldu acaba?

İnternette sadece tüfek 2.200 tl. Bir bayii sayesinde biraz da düşük maliyete getirdim.

AA S510 - Hawke 8.5-25x42 SW Tactical

• Tekrar teşekkürler arkadaslar. Almak isteyen arkadaslara tavsiye ederim. Pek fazla pcp tecrubem olmasada istikrarli atis isteyen biri için ideal bence. Şartlar uygun olursa yarın 100 mt grupman denmesi yapacagım. Onuda paylaşırım bir aksilik olmazsa.

İnternette sadece tüfek 2.200 tl. Bir bayii sayesinde biraz da düşük maliyete getirdim.

Anladım tekrardan hayırlı olsun o zaman :) keşke durumum olsada alsam öven kullanmış olan bir abide önerdi şiddetle gerçekten ilgimi çeken bir alet şu sıralar :)

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Özellikle uzak mesafe denemelerinden bizleri haberdar et. Çok ilgimi çekiyor.

• Tüfeğiniz hayırlı olsun. Bende uzak mesafe atışlarınızın sonuçlarını bekliyorum. Saygılar.

• konu açılalı baya oluş ama tüfeğiniz hayırlı olsun kazasız atışlar dilerim yalnız o dürbün ayaklarını değiştirseniz çok iyi olur