Hatsan mod 99 lim.edit. namlu problemi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu gun silahimla atis yapamaya gitmistim 100 den fazla pellet attim dolayisiyla silahi kurdum ancak eve donmeden once kiz arkadasim bikac atis daha yapmak istedi kendisi tufegi kurabiliyo biraz zorlaniyo ama neyse sonra namlu kilidine bastirdi bi baktik namlu kirilmiyo sanki tek parca gibi oldu sonra biraz zorlayinca acildi simdi yine deniyorm ayni problem makine yagiyla eklem yerlerini yagladim namlunun acaba problem ne olabilir bu arada tufegimle daha 300 e yakin atis anca yapmisimdir bu normal biseymi acaba garantisi devam etmekte sizce vakit kaybetmeden yollamalimiyim fabrikaya
    tesekkurler
    edit:birde havanin ciktigi delikten yag kacmis olabilir bi problem olurmu

HATSAN MOD99 L.E

• benim hatsanında kurma kolunda sorun oldu en sonunda kurma kolu bozuldu garantiye gönderdim 9-10 günde geldi göndermeniz en mantıklısı....

• Keşke alırken namlu kilidi olmayan modelinden alsaydınız.Bence gereksiz bir parça...Yerinizde olsam servile irtibata geçerdim...

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün