PELLET havuzu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu hobiye yeni başlayan yada silahını değiştiren herkes en ideal pelleti bulmak için baya para harcıyor. formda güvendiğimiz bir abimiz de (seçim yapılabilir) her marka ve çeşit pelletten elinde buluncak. mesela ben bt 65 aldım pellet arayışı içindeyim bu abimize pm atcam ve ondan numune pellet ıstıcem oda ufak kilitli poşetlere 20 şer, 30 ar yada isteğe bağlı miktarda uygun çeşitlerden koyup göndercek. 10 tl 20 tl 30 tl verip işe yaramayan onca pellettense 20 tl verip hepsinden bulunan bir paketi tercih ederim. bu çalışma bölgesel de olabilir zimir ankara istanbul. malatya. bu işi yapcak arkadaşın ticari bir kaygısı olmaması lazım. şahsen ben böyle bir havuza elimdeki fazla yarım pelletleri gönderebilirim (karşılıksız). gelecek zamanda ihtiyac olursa bu havuzd faydalana bilirim gibi uygulamalarda olabilir.

yaşlanarak değil yaşayarak öğrenilir, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.
    mod-125 5,5 ve 4,5
    vursan 92-A 7+1
    huğlu süperpoze
    gazelle süperpoze
    Hatsan BT-65 sw lw .22

• iyi fikir ve çok verimli olacağı kesin :thumbup:

• Her tufek icin zaten kullanan arkadaslar pellet yorumlarini yapiyor :thumbup: Amerikayi bir daha kesfetmeye gerek var mi 8o Kaldiki dediginiz 20-30 pellet icin verilen kargo parasi ile harcanacak zaman buna degmeyecektir g;$i

• Alıntı

Her tufek icin zaten kullanan arkadaslar pellet yorumlarini yapiyor :thumbup: Amerikayi bir daha kesfetmeye gerek var mi 8o Kaldiki dediginiz 20-30 pellet icin verilen kargo parasi ile harcanacak zaman buna degmeyecektir g;$i

doğru ama mesala ince mehmet iyi sonuç verdiği söylenirken ben bir fayda alamadım. elimde kaldı . 20-30 pellet her çeşitten olcak toplamda 100-150 pellet yapar 10 çeşit pellete 10ar tl den 100 tl vermektense 20tl+5tl kargo daha mantıklı geliyor. aralarından hangisinden iyi sonuç alırsam onu kullanrım.

yaşlanarak değil yaşayarak öğrenilir, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.
    mod-125 5,5 ve 4,5
    vursan 92-A 7+1
    huğlu süperpoze
    gazelle süperpoze
    Hatsan BT-65 sw lw .22

• İyi fikir gerçekten. İlk tüfeğimi aldığımda, forumda bolca yorum değerlendirme olmasına rağmen en az 10 çeşit pellet denedim. Kimisini beğendim kimisini beğenmedim. Beğenmediklerimi resmen dağa taşa attım.

• Bana göre ilk bakışta çok mantıklı gelmese de düşününce bende de kullanılmayan bir miktar pellet vardı isteyen başka bir arkadaşa verdim :) dağa taşa atmaktansa isteyen arkadaşlara verilmesi faydalı olur :)

AA S510 - Hawke 8.5-25x42 SW Tactical

• vaaay güzelmiş. serefsizim benim aklıma gelmişti :thumbup: . Türkiye de varmı acaba.

mod-125 5,5 ve 4,5
    vursan 92-A 7+1
    huğlu süperpoze
    gazelle süperpoze
    Hatsan BT-65 sw lw .22

• demekki fikir hala geçerliliğini koruyor

mod-125 5,5 ve 4,5
    vursan 92-A 7+1
    huğlu süperpoze
    gazelle süperpoze
    Hatsan BT-65 sw lw .22

• Fazla pelletleri zevksiz atışlarla harcamaktansa havuz oluşturmak gerçekten daha mantıklı geliyor. Marka gözemeksizin adet fiyatı belirlenip, paketleme, gönderme uğraşlarının karşılığı olarak ücretler o arkadaşta kalabilir. Satışları pm ile yapıp, her satış için pellet havuzu konusuna açıklama yazarsa uygulama amacına ulaşabilir. Yine de ciddi olarak bu işe emek harcayacak üye bulmak mümkün olur mu bilemiyorum. Bu cazip imkandan yararlanmak isteyenler fazla olacağı için yeterli stok oluşur mu bilemiyorum. Katkıda bulunacak ikinci üye olarak 600-700 pellette benden olabilir diyorum. Saygılar.

• Ankarada pellet havuzunu yapabilecek yegane kişi Teknosman - Osman Abi. Birden aklıma geldi, işgüzarlık etmiyorumdur inşallah.
    Kabul ederse kullanmadığımız pelletleri ona bırakabiliriz, kendi insiyatifi doğrultusunda isteyene verebilir mesela. Ben bu hobiye başladım başlayalı kendisinden çok yardım aldım (bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum), kendisinden yardım isteyen hiçkimseyi de geri çevirdiğini görmedim. Dolayısıyla eğer uygun görürse Ankarada bu işin merkezi olarak Osman Abi olmasını isterdim.

• Ankarada pellet havuzunu yapabilecek yegane kişi Teknosman - Osman Abi. Birden aklıma geldi, işgüzarlık etmiyorumdur inşallah.
    Kabul ederse kullanmadığımız pelletleri ona bırakabiliriz, kendi insiyatifi doğrultusunda isteyene verebilir mesela. Ben bu hobiye başladım başlayalı kendisinden çok yardım aldım (bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum), kendisinden yardım isteyen hiçkimseyi de geri çevirdiğini görmedim. Dolayısıyla eğer uygun görürse Ankarada bu işin merkezi olarak Osman Abi olmasını isterdim.

iyi fikir ve teknşk anlamda bilgili bir isim olması bu konuda bir çok getiri sağlar

• ama bakalım osman ağabey bunu kabul edecek mi ?