Airforce sss 154 m ve 160 mt grup çalışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Teşekkürler..

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• birgün uygun bir alanda ankaralı bir hobidaşımızın izni ile kullanmak isterdim. sumatra ile karşılaştırmak istiyorum.

• birgün uygun bir alanda ankaralı bir hobidaşımızın izni ile kullanmak isterdim. sumatra ile karşılaştırmak istiyorum.

Sevgili Hemşehrim , şu an İstanbuldayım İstanbula yolun düşerse beklerim ...

AirArms S510 Fac ile tam karşılaştırmak üzereydik hava karardı , ilginç bir deneyim olabilirdi ... kısmet değilmiş...

Ufak bir karşılaştırmayı paylaşayım : AirArms orjinal ceketi ile 200 Bar - Condor özel Moderator 235-240 Bar da : Condor daha sessiz gibi geldi !!!

Airforce SSS LW 5.5 (Modifiye) + Vector 4-14x50 + Hill + Drager 6lt + İnceMehmet Solid (23 + 25 + 30 grain) + Jsb 15,89 Grain (kısa mesafe)

• Çok güzel atışlar, tebrikler.

Pelletler, bu mesafelerden tenekeyi iki taraflı delebildiğine göre bayağı bir enerji taşıyor demektir. Condor'u standart mı kullanıyorsunuz, yoksa yay değişimi, daha ağır çekiç, valf ayarı vs. gibi bir takım değişiklikler yaptınız mı? Eğer bunları da forumda paylaşabilirseniz, tüm Condor kullanıcılarına ve sevenlerine daha iyi fikir vermiş olacaksınız.

Bir Condor sahibi olarak bende benzer atışlar yapabilmeyi isterdim, ama bende 100 metre'den öteye kabiliyet yok ;) . Biraz da uygun mesafe bulup denemek kısmet olmadı. Umarım bir gün sizin oralara yolum düştüğünde beraber deneriz.

Çalışmalarınızın devamını da bekliyoruz.

• 160 metre mesafelerden çok iyi atışlar ve ciddi bir güç.. Paylaşım için teşekkürler. Vaktiniz olursa birde silahın fotoğraflarından koyunda gözümüz şenlensin.. :D

• Condor modifiyedir, tüpdeki yayı yumuşak yayla değiştirdim , tüpün ucundaki mantar kafa tornada tek parça yaptırdım (modifasyon için değilde kırıldığı için) ağır çekiç yaptırmıştım ama kullanmıyorum, çok güç çok hava sarfiyatı demek o sebeple aşırı güç kullanmak istemiyorum , zaten düşük güçtede bayağı bir güç var...

İlginç gelecek ama ; Atışları düşük güçte yapıyorum, 2 güç ayarında yapıyorum (12 güç ayarı var bilmeyenler için)...

Ziyaretime gelirseniz 150 - 200 metrelere atmak isterim sizinle , isterseniz benim condor ile atarsınız PCP getirmenize gerek yok...
    Yolunuz düşerse mutlaka beklerim ...

160 metre mesafelerden çok iyi atışlar ve ciddi bir güç.. Paylaşım için teşekkürler. Vaktiniz olursa birde silahın fotoğraflarından koyunda gözümüz şenlensin.. :D

Teşekkürler ...

http://imageshack.us/a/img840/4025/condorsssbeyaz.jpg ( eski bir resmi )

Dürbün değişti Vector kullanıyorum...