Kral Magnum Makyaj Çalışması :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yırtılan eski bornozumun kalan kısmıyla tüfeğime ufak bir makyaj yaptım :) Bu şekilde sesi de 0 landı.Birçok yaylı atarken hem namludan hem de mekanizmadan ses çıkartır.Bunu yapınca ses tamamen kesildi.

Yapım aşamasında :

Kabze ve namlu sarılıyken = http://a1211.hizliresim.com/13/6/fpwkh.jpg
    http://e1211.hizliresim.com/13/6/fpwlu.jpg

Moderatör de sarılınca = http://d1211.hizliresim.com/13/6/fpwpm.jpg

Ve en son dürbünün bir kısmı sarılmış ve son hali = http://d1211.hizliresim.com/13/6/fpwqt.jpg

Bornozu tüfeğe göre kesip makara ipleriyle bağladım.

Moderatör yapımı için gerekli malzemeler

Pet şişe
    4 adet mutfak bezi
    Bant
    Bıçak

Mutfak bezlerini katlayıp pet şişeye koyacağınızı farzederek pet şişeyi bıçağımızla kesiyoruz.Şişenin ağız kısmını namlunuza göre büyültebilirsiniz.Mutfak bezlerinin 4 ünü üst üste koyup uçlarını bantlıyoruz.Sonra bezleri sarıyoruz(Şişeye cuk oturmalı).En son şişenin etrafını ve bezler çıkmasın diye ucundan bantlıyoruz şişeye koyduktan sonra.Sonra namluya takıp atışımızı bir yapıyoruz ve bakıyoruz tek ses hedeften geliyor.

Kolay gelsin.

Kral Magnum 5.5 mm (Özel Üretim)
    BSA 3-9X32EG

Adapazarı/Sakarya - Silivri/İstanbul
    Tatanga...

• Sesin kesilmesi güzel ama makyajla birlikte sanki Bülent Ersoy'un makyajsız hali gibi olmuş görüntüsü ;lol; ;lol;

Hatsan 105x 5.5mm

• Sesin kesilmesi güzel ama makyajla birlikte sanki Bülent Ersoy'un makyajsız hali gibi olmuş görüntüsü ;lol; ;lol;

Hahahah :D Ama sesi kesmesi gerçekten büyük bir nimet :D Tarla gibi bir yerde güzel kamufle olabilir :D

BSA 3-9X32EG

Tatanga...

• Ben bi ara senin yaptığın gibi yapmıştım erzurumda yaşıyodum ve profil resmimdede görüldüğü gibi karların üzerinde atış yapıyoduk. kendimiz karın içine gömülüyoduk kıyafetlerimiz ne su nede soğuk geçiriyodu ama tüfeği gömemiyorduk bende beyaz çarşafla kamufle etmiştim ve benim tüfeğimde o zamanlar kral magnumdu ;)

Hatsan 105x 5.5mm

• Ben bi ara senin yaptığın gibi yapmıştım erzurumda yaşıyodum ve profil resmimdede görüldüğü gibi karların üzerinde atış yapıyoduk. kendimiz karın içine gömülüyoduk kıyafetlerimiz ne su nede soğuk geçiriyodu ama tüfeği gömemiyorduk bende beyaz çarşafla kamufle etmiştim ve benim tüfeğimde o zamanlar kral magnumdu ;)

Doğrudur.Çarşaf,bez gibi şeylerle çok kolay kamufle olabiliyorlar.Kar yağınca ben de yapacağım çarşafla kamuflaj :D

BSA 3-9X32EG

Tatanga...

• yorum yok mu?

BSA 3-9X32EG

Tatanga...

• Official Post

kulllanışlı olmus ama biraz daha üzerinde oynayabilrsin hele ki moderatör kısmıyla fazla bir oynaman gerekecek.
    bende sizdeki gibir bir calısma yaptım ama sizin moderatör biraz aşağıya bakar gibi duruyor. pelleti etkileyebilr.
    size tavsiyem o pet şişesiinin içine kulandıgınız maddeyi cıkarın.
    oraya namluya uyacak şekilde bir pvc boru bulun 20cm kadar uzunlugunda ve heryerini delin üzerine pet şişesini monte edin.
    sesi de kesecektir. duruşuda düzelecektr.
    yapamazsan elimde bir örnek var at44 iç.in yapmıstım sizle paylasabilrim.

agt agtagt

• kulllanışlı olmus ama biraz daha üzerinde oynayabilrsin hele ki moderatör kısmıyla fazla bir oynaman gerekecek.
    bende sizdeki gibir bir calısma yaptım ama sizin moderatör biraz aşağıya bakar gibi duruyor. pelleti etkileyebilr.
    size tavsiyem o pet şişesiinin içine kulandıgınız maddeyi cıkarın.
    oraya namluya uyacak şekilde bir pvc boru bulun 20cm kadar uzunlugunda ve heryerini delin üzerine pet şişesini monte edin.
    sesi de kesecektir. duruşuda düzelecektr.
    yapamazsan elimde bir örnek var at44 iç.in yapmıstım sizle paylasabilrim.

Sesi tamamen kesiyor ama denemek isterim.

BSA 3-9X32EG

Tatanga...