RUHSATLA İLGİLİ YARDIM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Oh be iyiki ateşli silahım yok. x;.z
    Almayada niyetim yok. ;dance;
    İnsan bu işlemleri yaparken katil olur vallahi. :cursing:
    Nedir bu rezillik. ;hirr; Anlayana aşkolsun. :thumbdown:

• Yivsiz Tüfek Satın Alma belgesi ile Ruhsat aynı belge mi? Ayrıca, Yivsiz Tüfek Satın Alma belgesinin süresi var mı? Ben ayklaşık 10 ay önce çıkarttım bu belgeyi geçerliliği ile ilgili sorun olur mu?

• Yivsiz Tüfek Satın Alma belgesi ile Ruhsat aynı belge mi? Ayrıca, Yivsiz Tüfek Satın Alma belgesinin süresi var mı? Ben ayklaşık 10 ay önce çıkarttım bu belgeyi geçerliliği ile ilgili sorun olur mu?

Yivsiz tüfek satın alma belgesi adı üstünde zaten --- Ruhsat ise yivsiz tüfeğin işlendiği taşıma belgesi.

Yivsiz tüfek satın alma belgesi geçerliliği 1 yıl diye biliyorum.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• arkadaşlar işlem hiç de öyle abartıldığı gibi zor ya da pahalı bir işlem değil.önceki sayfalarda defalarca değinilmesine rağmen son sayfadan takip etmek isteyenler için belirtiyorum sağlık ocağından alınan sağlık raporu yeterlidir ..Ben sağlık ocağında görevliyim haftada ortalama 5-10 kişiye psikolojik nörolojik arazı yoktur diye rapor veriyorum yivsiz av tüfeği satın alma belgesi için..

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

1-Yivsiz Tüfek Satın Alma belgesi ile Ruhsat aynı belge değil...

2-Satın alma belgesi 6 ay geçerli.Eğer yivsiz tüfek almayı düşünüyorsanız yeniden

satın alma belgesi çıkartmanız gerekecek...

"Her bilgi sahibinin üstünde bir bilen vardır...."

Üzümlü Prenses2 Yarı Otomatik

Hatsan SAS 95

• arkadaşlar işlem hiç de öyle abartıldığı gibi zor ya da pahalı bir işlem değil.önceki sayfalarda defalarca değinilmesine rağmen son sayfadan takip etmek isteyenler için belirtiyorum sağlık ocağından alınan sağlık raporu yeterlidir ..Ben sağlık ocağında görevliyim haftada ortalama 5-10 kişiye psikolojik nörolojik arazı yoktur diye rapor veriyorum yivsiz av tüfeği satın alma belgesi için..

Demişsiniz ama....Türkiyede mevzuatın uygulaması mahallindeki sorumlunun yaptığı

yorumdan çıkartacağı sonuçla ilgili...Örneğin Antalya Merkezde Polis bölgesinde ikamet

ediyorsanız rapor kesinlikle Devlet Hastenesinden isteniyor...Sağlık ocağını kabul etmiyorlar..

Yapılacak en doğru iş Satın Alma Belgesi nerden alınıyorsa (Polis veya Jandarma Bölgesi ) oraya

raporun nerden alınması gerektiğinin sorulmasıdır...

"Her bilgi sahibinin üstünde bir bilen vardır...."

Üzümlü Prenses2 Yarı Otomatik

Hatsan SAS 95