air arms fatura

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar yeri değilama forum ana sayfasına ulaşamadığımdan (hata veriyor) buraya yazabildim.
    Malumunuz forumdan bir arkadaştan 2.el air arös 410 aldım faturası yıkanıp heba olduğundan ürnü faturasız şekilde aldım.Bu durum sorun olur mu ? Nasıl bir yol izlemeliyim bu durumu düzeltme şansım var mı ?

• satıcı firmada kayıtlarının olması lazım, onlardan temin etmeye çalışabilirsiniz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Cevaplar için teşekkürlerAslında ben tüfeği 3. el olarak aldım o zaman tüfeğin ilk sahibi olan Ambrosia adlı arkadaşımızın yardımına ihtiyacım var.

• Tufegin seri numarasindan faturasini cok kolay bulup fotokopisini gonderirebiliyorlar.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• O zaman tüfeğin alındığı firmayı bulduk mu iş tamamdır.Teşekkürler.

• Cok buyuk ihtimalle yatagundan alinmistir.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Cok buyuk ihtimalle yatagundan alinmistir.

değil, eğer silah bolt action ise ilk ithalatçı firma farklı.

.

ankarateam.png

• Tüfek bolt action
    Tüfeği devamlı araçta taşıdığımdan aramalarda sıkıntı yaşamamak için fatura çıkartmak istiyordum.

• Arkadaşlar bolt action aa s410 bu tüfekleri hangi firma getirdi bilen varsa lütfen yazabilir mi?

• Arkadaşlar bolt action aa s410 bu tüfekleri hangi firma getirdi bilen varsa lütfen yazabilir mi?

havadan komisyon isteyen merdiven altı firma ...

.

ankarateam.png