Zoraki hp 01 ultra isabet sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar yaklaşık 1 hafta önce site ilanından aldığım zoraki hp-01 ultra 5.5 silahıyla yapılan 4 Metre destekli atış grupmanı fotoda ki şekildedir. Tecrübeli bir atıcı olduğumu düşünüyorum ve silahın efsane grup oluşturması acaba silahla bir sıkıntı olabilir mi diye düşündürdü. Gamo promatch ts22 ve Fx saçma kullandım ve 2 pompa ile. Başka fotolarda mevcut fakat bundan daha kötü ya da bu şekilde. Sizce sorun ne olabilir ?

[Resim Engellendi: http://i47.tinypic.com/2efn8xu.jpg]

Primum non nocere

Gamo Cfx Royal 4.5 mm tasco 3-9 x 40
    At-44 10 5.5 mm Nikko Stirling Gold Crown 4-12 x 44
    Hatsan Mod 40 :)
    Zoraki Hp-01 Ultra 5.5 mm + Red Dot
    Gamo P-23

• Bende yeni yeni zorakiye alışmaya çalışıyorum henüz dürbün/red dot takamadım fakat az önce 8 metreden desteksiz 5 atış tek delik yaptım Jsb extra ile. Silahı bir şekilde sabitleyip deneyin ve ya ucunda moderatör varsa onu çıkarıp deneyin. 4 metreye göre çok istikrarsız olmuş. Olmadı namluyu temizleyin iyice.

• Moderatörsüz de aynı sonuçlar 1/2unf dönüştürücü sorun çıkarabilir mi ? Red dot ilede denedim oysa.

Primum non nocere

Gamo P-23

• Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Aslında kullandığım saçma ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü Fx saçmalarda gayet kaliteli . Fakat gamo promatch hiç uymuyor namluya ezilmeden atıp bakınca yiv set izi çok belirgin.

Primum non nocere

Gamo P-23

• Namluyu yerinde sabitleyen vidalarda bir gevşeme varmı? namlu sabit ve oynamıyorsa, sıfırlama atışlarınızı silahı sabitleyerek yapınız.

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• Cevaplarınız için teşekkürler. Pistonu yağlayınca çözüldü gibi :)

Primum non nocere

Gamo P-23

• slm arkadaşım, bende zoraki kullanıyorum, zoraki çok güzel grupman yapan bir tabanca aslında fakat kullandığın mühimmat önemli zorakiye piyasada bulunabilen ve fiatı makul saçmalar içerisinde en iyi sonuç veren gamo pro magnum 15,43 gram saçmadır iyi sonuç almak istiyorsan onu kullan alternatif olarakta gamo pro hunter (yanlız sadece hunter yazanı var sakın alma)pro hunter yazacak 4 metreden deyil enaz 10 metreden destekli at ve sürekli 4 pompa yap 2-3 pompa atışlar uzun mesafelerde aşağıya doğru ivme yapar seni aldatır.takıldığın konu olursa yazabilirsin yanlız kesinlimle bir reddot takmalısın kapalı olan modeli mesela bende BSA1x35 var çokta memnunum isabetli atışal yaparsın.selamlar

• hatsan jsb yide deneyebilirsin ama ben aa diablo field i tek geçerim 25 mt tek delik g;$i

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + leapers 3-9*32 aoe :thumbup: :thumbup: :thumbup:

beretta stoeger x20 suppressor combo 5.5 mm + tasco 6-24*50

hatsan mod 125 4,5 ve 5,5

webley raider single shot 5,5mm

Reddot 4x32 (Kırmızı-yeşil) stoeger dürbün

kral süper poze 66cm tek tetik enjektörlü

sarsılmaz süper poze 71cm namlu çift tetik
    [Resim Engellendi: http://t1310.hizliresim.com/1g/f/tjlbk.jpg]