Mod125 yay ucu ağırlığı hk soru

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,
    Arkadaşlar mod125 yay ucu ağırlığını söktükten sonra sorun yaşayanlar var mı? Madem bu parça gereksiz neden takılmış? Çok araştırdım ancak açık bir cevap bulamadım. Sökersem tüfeğe zararı olur mu diye düşünüyorum. Birde bulduğum bazı resimler silindiği için linki kırılmış u yay ucu ağırlığı tüfeğin neresinde nasıl bir parça?

• O parça pistonun ağırlığını ve ataletini arttırmak amaçlı bir parçadır, aynı zamanda burulan yayın stresini almak gibi bir işlevi de var. Ağırlığı sökerseniz tüfeğiniz bir miktar güç kaybeder. Başka bir sıkıntı oluşmaz.

Kabaca buna benzer bir parçadır yayın ucuna geçer, bu uç da pistonun içine oturur.

[Resim Engellendi: http://www.gunspares.co.uk/images/products/PSW002.jpg]

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• cevap için teşekkürler, yeterli olmuş. Az önce tüfeği sökmeye çalıştım. Sanki bana bulaşma dercesine, kundağı tutan öndeki vida başı arıza çıkardı, hiç bir şekilde sökemedim. :D az kaldı çöpe atıyordum tüfeği. Neyse yarın tekrar uğraşırım artık.