Kasko acil yardım !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar gecen hafta aracımla kaza yaptım, ve perte cıktıgını bildirmişler bugun. Bende birşey yok ama aracım kotu oldu. detaylara girmiyorum şimdilik. biraz arası sogusun daha sonra anlatırım, çok üzgünüm şu an

Aracım oldukca bakımlıydı 2000 model 94bınde 206 gti :(
    16.250 ytlye kaskoluydu.
    bugun once 12000 sonra 13000 ytl teklif etmişler şaka gibi. 2. el piyasası bu demişler, neye gore hangı araca gore bunu belirlemişler bilmiyorum. daha sonra da isterseniz itiraz edebilirsiniz demişler

13000e de 20bin ytlye de arac var. tabi ki en yüksek fiyatı istemiyorum ama ölü soyuculuk da yapmasınlar.

ne gibi bir yol izleyebilirim, nasıl bir itiraz da bulanabilirim ? teşekkürler...

bu arada kasko anadolu sigorta

• Kasko poliçenizde ne rakam yazılıysa onu son kuruşuna kadar alabiliyorsunuz diye biliyorum, teyze oğlumun başına geldi. Pazarlığa yanaşmayın, siz kaçtıkça onların geldiğini göreceksiniz. Geçmiş olsun.

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• ben sigortacıyım pmden mesaj atarmısın detayını hemde ilgili şirketinlede .yardımcı olabilirsem sevinirim.geçmiş olsun

pm den plaka, araç sahibi t.c. no, hasar dosya numarası ,poliçe no

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen tuka ().

• arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim, sanırım uygun bir noktada anlaşıcaz. konustuk ve karsı dilekce verdik, sonucu bekliyoruz.

okuyan, iyi dilekte bulunan herkese tesekkurler