ev yapımı dampa hemde norma iki parça ayakla kullanılacak ama

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • işte aması sadece çizim olarak yaptım ve buraya eklemek ustalarımızın vede abileirimizin onayı almak istiyorum işte sorun burada resmi nasıl ekleyecemyardımcı okurmusunuz ayrıca tlif hakkı bende 8o

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen meseduzu ().

• vaybe eklemşim olmuş neyse hayırlı olsun tabii eğer olursa sizce kaba v eya yüksekmi olur arkadaşlar iş görürmü iki parça ayapı aynen tüfege takarmış gibi bu dampalı parçaya monte edicem olurmu sizce

• bence olur güzel çalışma tebrik ederim :thumbup::D

• nasip olursa yarın formda bu konu üzerinde çalıştığım ürünü sizler ile paylaşacağım değerli airguntürk üyeleri..tek bir malzeme eksik onuda sabah alıp geldim mi montoj işlemi tamamlan mış olcak küçük bir tüyo vereyim toplam maliyet 15 ytl dir dürbünün hasar görmemesini mümkün olduğunca aza indirmeyi planlıyorum belkide hiç görmeyecek ^^ ve tabi bunun yanın da kayma sorunu nu da düşünerek den böyle bir şey yaptırdım kendime.biraz değişik bir yöntem bu ^^