Hatsan Mod 125 SNIPER(5.5m) yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • öncelikle merhaba arkadaşlar
    önümüzdeki günlerde hatsan mod 125 snıper(5.5m) amlayı düşünüyordum ama bu gün yaklaşık 10 tane av bayiini gezdim
    fiyat olarak sıkınıtı yok ama av bayiilerinin yarısı çok iyi yarısı çok kötü diyor silaha
    bu yüzden bende ikillemde kaldım
    bazıları
    - çok teptiği için atışların isabetsiz olacağını ve üstündeki dürbün ayarının bozulacağını söylediler
    özellikle kullanan arkadaşların yorumlarını istiyorum çünkü bayiler bile ikillemde ;hirr;
    -bide bu dampa ayak mevzusu var ama bu konudada çok farklı yorumlar var kimisi dampa ayak olsa bile dürbün bozulur diyor
    -son olarak yaklaşık bu tüfeğin gücünde dürbün ayarında sıkntı olmucak bi tüfek önerebilirmisiniz?

şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar

Yönetici Not'u : İyi günler AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi TANIŞALIM başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız, Lütfen Forum ilan kurallarını okuyunuz.

Forum İlan Kuralları ve Kullanımı Hakkında

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen katethra12 ().

• sorularınızın hepsi, bu forumda en az birkaç kez cevaplandı, arama yaparsanız tatmin edici bilgilere rahatlıkla ulaşırsınız.
    kıssadan hisse diyecek olursam 5.5mm mod 125 sniper iyidir. rahatlıkla alınabilinir

• eyw kardeş sadece burada değil bütün formlarda var ama sıkıntı şu net bi cevap yok:)
    bu yüzden kullanıcıların yorumlarına başvurmak istedim

• eyw kardeş sadece burada değil bütün formlarda var ama sıkıntı şu net bi cevap yok:)
    bu yüzden kullanıcıların yorumlarına başvurmak istedim

Ne demek net bir cevap yok? bu forumda piyasada bulunan bulunmayan hertürlü havalı silah ile ilgili bilgiye gayet net ulaşabilirsin, kaldıki senin sordugun mod 125 ile alakalı 100 tane topick cıkarıp listelerim şimdi buraya, forumu araştırmadıgın belli şöyle bir göz gezdirsen öncelikle kendini kısacada olsa tanıtman gerektiğini bilirsin, ayrıca ben senin kardeşin değilim!
    lütfen biraz daha dikkat edelim.

• Hocam tartışma yaratmak istemiyorum. Bu yazdığıma cevap olarak sataşma olursa da peşinen cevap vermeyeceğimi beyan ederim. Bir aylık havalı tüfek serüvenimde geçen hafta mod99 siparişi verdim. Bir türlü temin edilemedi. Ben beklerken forumu okudum baya. Pişman oldum sipariş verdiğime. Herkes hatsanın servisinin ne kadar iyi olduğunu yazıyor. Namlu eğiliyor değiştiriliyor. Bir tarafı patlıyor değiştiriliyor. Ben beklerken dedimki ben ne yaptım. Sağlam mal üretsinler sahip çıkmasınlar düşüncesi oldu. Bu arada sipariş iptal oldu. Dün gittim stoeger x10 aldım. Problem çıkarmaz mı çıkarabilir onun garantisi yok. hatsanın %60 sorun çıkarma yüzdesine göre daha mantıklı.

Remington AM77RM
    Crosman 1077
    Stoeger X10 + Hawke Sports HD 3-9x40 AO
    Hatsan AT44 WX-10 LW + BSA 8-32x44
    Hatsan Mod 70 + Optima 4x20 :)

• burada yeniyim tartışmanın bi anlamı yok yardımcı olmucaksanda işine bak

Kimsenin seninle tartıştığı yok hocam. Forumlarda genel usluptur bu araştırmadan konu açanlar için.

Remington AM77RM
    Crosman 1077
    Stoeger X10 + Hawke Sports HD 3-9x40 AO
    Hatsan AT44 WX-10 LW + BSA 8-32x44
    Hatsan Mod 70 + Optima 4x20 :)

• foruma katılıyorsunuz direk bir konu açıp hemen kolay yoldan işinizi görmeye çalışıyorsunuz aynı zamanda bora beye yaptığınızda saygısızlık

Önce tedbir sonra tevekkül demiş atalarımız. :thumbup:

• Kimsenin seninle tartıştığı yok hocam. Forumlarda genel usluptur bu araştırmadan konu açanlar için.

:thumbup: valla bi yarım saat araştırdım ama hep mod 125 var snıper hakkında pek bişeler bulamadım:(

• foruma katılıyorsunuz direk bir konu açıp hemen kolay yoldan işinizi görmeye çalışıyorsunuz aynı zamanda bora beye yaptığınızda saygısızlık

arama yerine hatsan mod 125 snıper yaz bakalım kaç tane konu var
    ayrıca 40 küsür sayfalık yaylı havalı tüfek konularının 20-25ine baktım

bnm kimseye bi saygısızlık yapma amacımda yok
    ve bu forma sadece sorunlarıma çözüm bulmak için değil başkalarınada yardımcı olma amacıyla katıldım

• Arkadaşım bak şimdi yaptığın hiç oluyor mu? Foruma üye olalı kaç saat olmuş, hemen açmışsın bir başlık selamsız sabahsız yardım istiyorsun. Kendini tanıt demişler halen sende "tık" yok. Yani sen bizi, forumu s.... anladığım kadarıyla. Ben şimdi sana uyarı vs yollasam olmayacak, atılırsın desem olmayacak. Söyle güzel kardeşim biz ne yapalım? Daha yeni bir konu başlığı açan ve ukalalık eden bir üyeyi attık diye ayıplandık, atmak mesele değil, mesele normal yaşantımızda da mı böyle olduğumuz? Yeni girdiğimiz bir ortama uyum sağlamak için kuralına bakmıyormuyuz, selam vermiyormuyuz. Bunlar çok mu zor işler Allah aşkına söyle güzel kardeşim?

• arama yerine hatsan mod 125 snıper yaz bakalım kaç tane konu var
    ayrıca 40 küsür sayfalık yaylı havalı tüfek konularının 20-25ine baktım

bnm kimseye bi saygısızlık yapma amacımda yok
    ve bu forma sadece sorunlarıma çözüm bulmak için değil başkalarınada yardımcı olma amacıyla katıldım

Tanışalım bölümü ve profil bilgileri doldurulma nedenlerinden biri yaşa göre hitap edebilmek içindir. Kardeş dediğin kişi 34 yaşında sen ise 19.

Bu arada ben yeni gelen üyelerin arama butonuna yönlendirmesine karşıyım. Çünkü google indexleme botu taze konuları üst sayfalara çıkarıyor genelde ve bu başlığın diğer başlıklarımızdan daha üst sıralarda yer alma ihtimali var arama motorlarında indexlendiğinde.

Yani sitemizde yeni konuların açılması hit bakımından bir avantaj. Cevap vermek istemeyen cevaplamasın fakat bırakınız yeni konular açılsın iyidir yeni sayfaların olması.

Hatsan Mod 125 SNIPER cümlesinde ilk sayfada bile değiliz googlede :)

• dediğiniz doğru yenilik olmalı lakin zaten var olan konunun temcit pilavı gibi dönmesine gerek yok ki bu forumdaki çoğu moderatör bu tarz konulara müsamaha gösteriyor en azından hitaba dikkat etmek lazım .

Önce tedbir sonra tevekkül demiş atalarımız. :thumbup:

Forum hakkında biraz bilgi vermek isterim. Havalı silah üzerine alternatifi pek olmayan forumlardan birindesiniz.
    Burada, Türkiyenin heryerinden bu hobiye gönül vermiş, işin ilmine kadar ilerleyen, birçoğu birbirini tanıyan, birbirinin bulunduğu şehre bir çayını içmek içinde olsa uğrayabilen, bir yarışma, atış organizasyonu düzenlendiğinde kalkıp o kadar yolu tepebilen üyelerden oluşuyor.

Mahallede, yaşadığınız ortamda sevdiğiniz arkadaşlarınız, saygı duyduğunuz büyükleriniz olduğu gibi burada da aynı durum geçerli.

Yeni üyelerden bir kısmı, forumu internetteki herhangi bir geyik forumu veya chat sayfası gibi zannederek, havalı silah hobisinin lokomotifi olan forumlardan uzaklaştırılıyor.
    Uzaklaştırılan üyelerden dolayı forum ve mevcut üyeler hiçbirşey kaybetmiyor, kaybeden sözünü tartmayan oluyor.

Yazdıklarımı yanlış anlamayın, üyeliğinizi kapatırım demiyorum. Birisi kırıcı, yanlış mesajlar gönderdiğinde, yönetimden ziyade diğer üyelerden baskı ve tepki görüyor, forumdan tek aldığı şey aynı düzeyde sözler oluyor. Tavsiyelerimi dikkate almanızı ümit ederek iyi forumlar diliyorum.

• Alıntı sahibi "katethra12"

burada yeniyim tartışmanın bi anlamı yok yardımcı olmucaksanda işine bak

Forum hakkında biraz bilgi vermek isterim. Havalı silah üzerine alternatifi pek olmayan forumlardan birindesiniz.
    Burada, Türkiyenin heryerinden bu hobiye gönül vermiş, işin ilmine kadar ilerleyen, birçoğu birbirini tanıyan, birbirinin bulunduğu şehre bir çayını içmek içinde olsa uğrayabilen, bir yarışma, atış organizasyonu düzenlendiğinde kalkıp o kadar yolu tepebilen üyelerden oluşuyor.

Mahallede, yaşadığınız ortamda sevdiğiniz arkadaşlarınız, saygı duyduğunuz büyükleriniz olduğu gibi burada da aynı durum geçerli.

Yeni üyelerden bir kısmı, forumu internetteki herhangi bir geyik forumu veya chat sayfası gibi zannederek, havalı silah hobisinin lokomotifi olan forumlardan uzaklaştırılıyor.
    Uzaklaştırılan üyelerden dolayı forum ve mevcut üyeler hiçbirşey kaybetmiyor, kaybeden sözünü tartmayan oluyor.

Yazdıklarımı yanlış anlamayın, üyeliğinizi kapatırım demiyorum. Birisi kırıcı, yanlış mesajlar gönderdiğinde, yönetimden ziyade diğer üyelerden baskı ve tepki görüyor, forumdan tek aldığı şey aynı düzeyde sözler oluyor. Tavsiyelerimi dikkate almanızı ümit ederek iyi forumlar diliyorum.

kusurumuz varsa affola ama bnm kmseye karşı muhalefet amacım yok
    bu önyargı niye??

• katılıyorum var olan konular ise çok eski
    ve bide şöyle düşünelim vay efendim bu konunun aynısı açılmış
    ya o açılan konular guncellıgını yitirmiş ayrıca orada 5 kişinin yorumu varsa buradada 5 ayrı kişinin yorumu olursa ne gibi sıkıntı olabılır?

• Bak halen ısrarla kendini tanıtmıyorsun farkındamısın?