AT-P1 Grupman 24 metre

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün 24 metrede grupman yapma imkanım oldu ama ortam müsait değildi 10 atış yapabildim 2 farklı pellet denedim. 27 metreydi alan fakat mal indirmişler 3 metre kaybım oldu. Gayet başarılı buldum LW namluyu ben şahsen. Üstelik a4 kağıdına atış yaptım arkasında karton yoktu bu yüzden delikler biraz daha büyük oluşmuş.

Sol taraf 13 grain JSB - Sağ taraf ise 16 grain JSB Straton. 5 er atış.

10 atış sonucu 150 bardan 100 bara indi. Setüstükur ayarını sonuna kadar kısmama rağmen yinede hızlı atıyor bir çözüm bulup gücünü azaltmam lazım.

Saygılar

[Resim Engellendi: http://g1212.hizliresim.com/14/s/h7l0g.jpg]

• bence çok güzel grup çıkarmış bu silahı çok merak eden oluyordu paylaşım güzel olmuş elinize sağlık saygılar...

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• elinize sağlık, gayet güzel grupman çıkmış.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 0,05 lt x 50 / 10 , atış başına 250 cc çok güzel rakam abi , peki hızını ölçme imkanınız oldu mu?

filinta

dulce bellum inexpertis

• 0,05 lt x 50 / 10 , atış başına 250 cc çok güzel rakam abi , peki hızını ölçme imkanınız oldu mu?

Abim tahmini 700 belki 750 fps civarı olduğunu tahmin ediyorum. Gücü fazla bir tabancaya göre bence. Ben doğru düzgün atış yapmadığımdan alışkın değilim silaha. Namlusu LW namlu gayet güzel gibi duruyor sonuçlara bakınca.

Neyi hesapladın abim sen sanırım en fazla 25-30 atış yapar tüpü ufak. Setüstkuru sıktım gücü düşmedi 500 fpslere indirmem lazım gücünü. Hem daha stabil olur daha fazla atış yapılır hemde sesi moderatörle bile at44 den daha fazla çıkıyor ben ses olayını pek sevmiyorum.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen 6136 ().

• 700 kötü değil abi , 500 çok yavaş gelir bence ,700-800 falan ideal , ses olayı için namlu kısa yapacak birşey yok , moderatörle idare etmelisin.

filinta

dulce bellum inexpertis

• abi bir video ceksen cok merak ediyorum su silahı

Video işi şu an zor çünkü grupman yapmak için topladım silahı sonra söktüm. Bendeki tabanca şu an at p1 tipinde değil kesip biçiyorum, astar attım ama bir kaç değişiklik daha yapacağım sonra boyanacak. Normal atp1 in tipini sevmiyorum açık konuşmak gerekirse.

Tavsiye olarakta normal haliyle tavsiye etmem. Bu bir tabanca gibi değil tüfekle tabanca arası boyutlarda. Ama tamamen bitirdiğimde çekmeye çalışırım. Sırf meşgale olsun diye uğraşıyorum şu an yoksa buna ahşap edgun benzeri ama bullup olmayan bir kundak yaptıracağım extradan.

Namlusu kısa tüpü ufak bir at44 gibi düşünün P1 i pek bir farkı yok yani. 70 80 metrede şişeleri kırmak için ideal.