2013 FT teaser

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba

bu sene de güzel vakit geçirmemiz dileğiyle...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Emre çok güzel olmuş.Çalışmaya başlamak lazım.

FİLİNTALAR GRUBU

• Emre çok güzel, eline sağlık. tekrar fotoları arka arkaya görünce youtube'da gördüğümüz yurtdışı FT yarışmalarından eksiği olmadığını düşündüm açıkçası.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Abi eline sağlık harika olmuş. Kışın şu dar vaktinde verdin gazı hepimize, havaya girdik valla yine.
    Fotolara bakınca dikkatimi çeken şey; yüzlerde gülümseme, herkes çok çok mutlu görünüyor. 2013 te en az o kadar güzel geçer inşallah.
    ;tese;kkur

• Eline sağlık abi , ben çok beğendim ;d; organizasyon tarihlerini şimdiden ayarlamak lazım :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Merhaba Arkadaşlar,

Ana sponsorumuz ile görüştüm.Bahtiyar Bey 19 Mayıs uygun dedi.Pazar günü yarışma , isteyen arkadaşlar ise 1 gün önceden 18 Mayıs'tan gelip çadır kurmaları için Poligon ile görüşülecek.Poligonda sosyal tesisler olması da güzel.Su , WC , Kantin vs...

Tarih olarak 19 mayıs uygun mudur?

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• Mustafa, bahsettiğin tarih uygun gözüküyor.O tarihlerde İzmir'in havası harika olur muhtemelen.Sosyal tesis imkanlarıda süper olur.Bir aksilik olmazda gelirsem en az 1 gün önce gelip kamp kurmak istiyorum bende.İzmir günübirlik gidip gelmek için uzak zaten.Başlanmış iş bitmiştir.Tüm Efelere şimdiden kolay gelsin.

FİLİNTALAR GRUBU