Reck Ranger mod5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar selam , şu sıralar ankara piyasasında bi tüfek dolaşıyo , ahşap kundaklı hatsan tarafından fason yapılmış reck ranger mod5 marka bi silah
    4,5 mm lik silahın namlu çıkış hızı 290m/s oldukça hafif işçiliği iyi görünen bi tüfek fiyat olarak 120 ytl dediler bu tüfeği alan yada kullanan arkadaş varmı ?
    almayı düşünüyorum ama emin olmak için foruma soruyum dedim , avrupada web sayfalarında da rastladığım bi tüfek , namludan kırma kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

teşekkürler....

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• vallah kardeş bende merak ettim bu tüfeği az önce silahdünyası.com da gördüm fakat linkdeki resim plastik idi fiyatıda 160 ytl başka bir yerde rastlamadım bu tüfeğe vallah..eğer dediğin gibi 290m/sn ise çıkış hızı bu tüfeğe dürbün takılır sıkıntı olmaz dürbün için

• dediğin tüfeği bende gördüm 160 ytl diye geçiyo ama yanlış tüfek resmi koymuşlar bulabilirsem tüfeğin resimlerini eklemeye çalışacam

tüfek 3160 gr ağaırlıkta yabancı sayfaların bazısında 260m/s namlu çıkış hızı verilmiş

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen godofwar ().

• evet çok benziyo ama işçiliği bi görmelisiniz , ayrıca nişangahı farklı , fiberoptik turglo falan yok

• dediğin gibi ise çıkış hızı 50 metrede bu tüfek soda şişesini kırar kardeş.bir ekleme daha yapayım ben 4.5mm de ts10 ile iyi iş görüryor benim yaptığım gözlemlerde...bunun yanında gamo roket saçmada şayet değdiği vakit öncülüğünü gösteriyor tahribat açısından

• Arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 2 yıldır bu tüfeği kullanıyorum. Çok mükemmel değil ama kesinlikle kötü de değil. Özellikle başlangıç seviyesi kullanıcıları için ideal. Bende bu amaçla almıştım , bozulursa gamo alırım diye düşünüyordum fakat tüfek tahmin ettiğimden iyi çıktı. Yanlız tetiği biraz sert.

Bu işe yeni başlayacağım diyen arkadaşlar için ideal.

• Gerçekden güzel bir tüfek hatsanın yurtdışına ürettiği bir tüfek ve yeni başlıcaklar için bencede süper ben kullanıyorum ve ne satmaya nede değiştirmeye niyetim var . yalnız üzerinde verilen dürbün güzel bir dürbün değil güzel bir dürbünle gerçekden süper bir hale geliceğine inanıyorum yakında bende bir dürbün alıcam ve halen araştırıyorum (dürbün+dampa) ne tavsiye ederisiniz. Not :60m deki lağım faresini affetmedi :)

• bende bu tüfeği envanter kattım :)
    4,5 mm sini aldım kullanıyorum , isabet ve kullanım açısından benim hatsan mod125 ten çok isbetli , ben bu tüfeği 120 liraya aldım satıcının elinde kalan son tüfekti , evet 50 metrede şişe patlatıyo , üstüne gamo açık red dot taktım ve her attığımı 50 metredeyse vuruyorum daha doğrusu kara renkli bira şişelerini ayakta desteksiz red dotla vurabiliyorum , mod125 ten sonra oyuncak gibi geldi ama güzel silah , elimiz mod 125 e alışmış tüfeği bi kuruyorum namlu bi gün elimde kalacak baya rahat kuruluyo , ben sert davranıyorum haliyle , bu işe yeni başlayacak arkadaşlara bu silahı bulursanız , üstünde 4x20 dürbünde veriyolarsa , üstelik fiyatı 120-140 lira falansa kaçırmayın diyorum , bana çok dua edersiniz :) iyi bi silah tek kusuru tetiğin biraz sert olması ama oda kullandıkça yavaş yavaş yumuşuyo , 50 metrede şişe dinlemez , 60 metrede fare öldürmüş arkadaşlar :) pest kontrol av değil :) attığını vuruyo hemde red dotla
    bu bendeki 3x9x32 i dürbünü buna taksam sıfırlasam demekki kibrit çöpü falan kesecek :)