çok acil yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bankacı arkadaşlardan veya konuya hakim arkadaşlardan çok acil yardım istiyorum.2 gün önce 1 araba aldım fakat araba rehinli yıllar önce kent banktan kredi ile alınmış ve borç ödenmiş ödendi makpuzu elmizde mevcut fakat banka batınca devr edilmiş ve rehin kaldırılmamış şimdi arabayı üstüme almaya calısıyorum fakat ne yapacagımı bilmiyorum kent bank devri olan yer neresi yol gösterecek arkadaşlar varsa lütfen benle irtibata geçsin çok sıkıntılıyım

Hatsan AT44WX10 Premium Combo PCP( Lother Walther Namlulu)
    gamo cfx royal (22) 5.5 +3 9 40 dürbün +tek parça ayak
    gamo p23 ortopedik kabza (17) 4.5
    ilk göz agrım markası belli degil (17)4.5
    zoraki 914 9mm
    double eagle 9mm
    Optima Red Dot
    HATSAN MOD 95 SAS

• KENTBANK
    Kentbank'ın Atatürk Hava Limanı Serbest Bölgesi, Adana, Aksaray, Antakya, Avcılar, Aydın, Bahçeşehir, Balıkesir, Beşiktaş, Beşyüzevler, Eminönü, Feneryolu, İskenderun, İzmir, Kadıköy, Karadeniz Ereğli, Malatya, Samsun, Trabzon, Uşak ve Zeytinburnu şubeleri TEB'e.

Dudullu, Gebze, Kahramanmaraş, Yıldız, Harbiye, Karabağlar, Kavacık, Üsküdar şubeleri Denizbank'a.

Ankara, Antalya, Batman, Çetin Emeç, Erzurum ve Van şubeleri de Sümerbank'a satıldı.

Hainlere verecek canımız cok ama toprağımız YOK...

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

;tufey#egeteam.png ;tufey#