Soğuya Meydan Okumak Her Babayiğidin Harcı Değildir Buluşması.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben yarın sabah 06:30 da gelip öğlene doğru gitmeyi düşünüyorum. Özellikle sabah erken gelecek arkadaşlarla bir ekip oluşturabilirsek fena olmaz.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Ne kadar erken kalkabilirsem o kadar erken ordayım :thumbup:

• Nerde bu takimin kaptanlari, genclere onayak olacak buyukleri. Sahipsiz mi kardesim bu takim :)

Cricket 5,5 mm PLB

• Gecen haftalardaki söylediğimi tekrarlıyorum , Allah akıl fikir versin . Misafir var heralde 6:30 da kaçtığına göre :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Sabah atisa gidemeyecgim maalesef, cocugun atesi var biraz . Gideceklere keyifli atislar.

Cricket 5,5 mm PLB

• Ben yarın sabah 06:30 da gelip öğlene doğru gitmeyi düşünüyorum. Özellikle sabah erken gelecek arkadaşlarla bir ekip oluşturabilirsek fena olmaz.

"Erdinç 3 ayda bir gelirsin, açtığın başlığa bak" diyecektim ki yine gidemediğini okudum :) ufaklığa geçmiş olsun... ama boşuna dememişler "büyük lokma yut, büyük laf etme" diye ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Sağol abi, :) sen de gel de haftaya gölün kenarında sucuk ekmek yapalım barii

Cricket 5,5 mm PLB

• Merhabalar,

Tüh, keşke buluşabilseydik... Ben de deli gibi çalıştım bütün hafta sonu...

Bu arada yarıyıl tatilinde (26 Ocak - 10 Şubat) yıllık izindeyim. (Gülme Erdem...)

Bol bol atış alanında olmayı planlıyorum...

Sevgiler...

Air Arms S510 FAC 5.5 + NikkoStirling TargetMaster 10x50x60MD
    (Yivlilerimi ve Skeet tüfeklerimi yazmıyorum - burası ile alakası yok)