AT-44 Long 50 metre

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar

Bugün ilk defa denemek için AT-44 long tüfeğimle atışa gittim. Ne yazık ki scuba tüpümde yeterli hava olmadığından, tüfeği tam performansıyla kullanamadım. Yaklaşık 140 bar basınçla yapılan atışlar burda. Dıştaki atışlar dürbün sıfırlaması, sonra 140 bar dolum yapıp ortadaki siyah alana 10 atış yaptım. [Resim Engellendi: http://f1301.hizliresim.com/15/f/hxbmg.jpg
    Sanırım ilk 5 atış aynı yerden geçti, diğerleri düşen basınç yüzünden biraz saptılar. Birde 190 bar doldurabilirsem ve 6x24-50 bir dürbün alırsam sanırım o zaman tüfeğin gerçek performansını görebileceğim :) Şimdilik bu tüfeği aldığım için memnunum.

• Merhabalar öncelikle silahınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın, bu silahın genelinde en cok sevdigi basınc 140 bar civarı ve silahı biraz tanıyıp alıstıgınızda 50 metrede 10 atısı rahatlıkla 1 tl nin icine toplayabilirsiniz ...

• Merhabalar öncelikle silahınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın, bu silahın genelinde en cok sevdigi basınc 140 bar civarı ve silahı biraz tanıyıp alıstıgınızda 50 metrede 10 atısı rahatlıkla 1 tl nin icine toplayabilirsiniz ...

Teşekkürler :thumbup: İlk bir kaç atış oldukça iyiydi, ama son 5 atış özellikle 100 bar ve civarında çıktığı için sorun yaratıyor ister istemez. Tüpü tam doldurup tekrar deneyeceğim, tatmin edecek gibi görünüyor şimdilik.

• At 44 ü yeni aldıgımda yapmıs oldugum denemelerden bir kacı, size At 44 ün yapabileceklerinden birkac ornek daha iyi atıcılar cok daha iyisini yapabiliyorlardır kesinlikle, linkteki videoların cogunlugu At 44 ile yapılmıstı
    http://www.youtube.com/user/darkaroo?feature=watch

Saygılar ...

Çok güzel atışlar :thumbup: Dürbün'de güzel, bende dürbün işini halledebilirsem bir scope cam yapıcam ama bakalım.

• Scope cam aparatını gördünüzmü bilmiyorum pimaş borudan yapmıstım 0 maliyet ...

• Scope cam aparatını gördünüzmü bilmiyorum pimaş borudan yapmıstım 0 maliyet ...

Görmemiştim, çok iyi yapmışsınız, ben yaklaşık 50 lira civarına buldum şimdilik en ucuz, ama yeni dürbünü almadan almak istemedim.

• Kemal ilk gurupman için çok iyi tebrikler..Tüpteki 140 bar havayla tüfeğe bağlı 500 den fazla atış yapabilirdin.Pellet jsb 16-18 gren kullan keyfine bak.

Teşekkürler :thumbup: Tüpte bayağı az hava kalmış, en son atışta 100-110 bar arası hava görünüyordu, çok düşüyordu saçmalar, haftaiçi doldurup haftaya hepten keyif alarak yaparım dedim bende. Tüp olmasa pompayla falan olmazmış yalnız, tüp çok büyük kolaylık.