webley patriot 10 m kibrit çöpü

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tebrikler.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• evet yamaha super tenere kullanıyorum

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• Official Post

Bende de Yamaha T-MAX XP500 var yazları kullanıyorum,ful modifiyeli 2 kişi ile otoyolda 200km basıyorum. :)

• maxi scooterlar arasında en beğendiğim motordur hız yapmayı seviyorsunuz galiba peki 200 km hızla giderken motor nasıl rüzgardan etkileniyormu

egeteam.png

leapers 3-9*40

• Official Post

Zaten motorun çıplak ağırlığı 205kg çift kişiyle hiç bir şey olmuyor,Ha 140 - 170 arası rüzgar biraz etkilesede 170 i geçtikden sonra rüzgarın hiç etkisi kalmyor,190km lerdeki konfor mükemmel.

Hız benim hayatım. ;kihhik, Otomobille 280 - 300 km hızlarda sürekli kullanma tecrübesine sahibim,tabi şimdi biri çıkıp bu hızları nerede yapıyorsun diyecek,bu hızların çogunu Almanya otoyollarında yaptım arada sırada sabah 04:oo - 05:oo sularında Ankara - İstanbul otoyolun da yaptım. ^^

• cok güzel o zaman bi aralar bmw 1150 gs kullanmıstım o da cok güzel makineydi rahatlıkla 200 km üzrerine cıkardı cüssesinden beklenmeyecek kadar dengeliydi

egeteam.png

leapers 3-9*40

• mustafa abi arka koltukta olmayı isterdim rüzgarı hissetmeyi ve 280 le gitmeyi ahhhhhhhh ah

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com