İlk grupman denemem 15 metre 6 atış

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bugün biraz vakit buldum ve babanneme bahçeye gittim at44 ile biraz atış için vakit vardı 15 metre ayakta grupman denedim çok aşırı oynatıyorum tüfeği sizce düzelir mi ayaktagerçekten atmak ölüm gibi geldi bana :)

15 Metre 6 atış
    At44-10-wx-L&w-Long
    JSB exact jumbo 1,175 gram 18.13 grain

[Resim Engellendi: http://img405.imageshack.us/img405/5996/abcd0001ym.jpg]

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Grupman oldukça iyi :thumbup: Duruş açınızı ve nefes aralığınızı ayarlamaya başladığınızda tüfeği daha az sarsarsınız.

• Grupman oldukça iyi :thumbup: Duruş açınızı ve nefes aralığınızı ayarlamaya başladığınızda tüfeği daha az sarsarsınız.

umarım dediğiniz gibi olur normalde hedef dikip vururdum veya ağaçta çürümüş meyvelere atış yapardım grupmanda oldukça zevk verdi

• Ayakta atışlarda özellikle ft hedefine atıyorsanız hemstır şart..gurupmanda bu arada süper.

valla 30 40 metrede bile tek noktaya toplayan arkadaşlarımızı görünce ben açıkçası pekte iyi bulmamıştım :)
    hobide yeniyim ve kullandığınız terimleri anlayamadım :) ft ve hemstır acaba nedir?

• gamonun görmüştüm sanırım bir sincap iple çekerek tekrar kaldırıyorlardı snaırım yanlış hatırlamıyorsam kastettiğiniz odur
    hemstırada bir fotoğraf araştırayım merak ettim nasıl bir malzeme olduğunu