weihrauch hw 80 5.5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hayırlı akşamlar arkadaşlarım abilerim bende daha önce diana 350 magnum vardı onu bayağı bi kullandım ve hevesim geçti sattım şimdi hw 80 alacağım 5.5 kalibre kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını almak istiyorum neden bu tüfeği kullanan yok 350 magnumdan biraz daha isabetli olur diye düşünüyorum ve daha kalite duruyor namlu boyası filan bi ara hw 97k düşündüm onuda gücünden dolayı eledim kafamda amacım 100 metreden şişe kırmak filan ama isabetde ön pilanda tabiki aslında kafamda karışık biraz yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

• 350 magmum oldukça isabetli bir tüfektir.hw 80 öyle 350 magnumdan cok daha iyi bir tüfek değildir!Bence mod460,470 th,48 veya 52 iyi bir seçim olur!

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177