Dürbünümü Nasıl Sıfırlayabilirim ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • BSA 3-9X32 EG dürbünüm var.Uzun süre sıfırlama derdim oldu.Silahı sabitleyip sıfırlamaya çalıştım ama tüfek sağa sola düşüyor.Sabitleyemiyorum.Başka nasıl sıfırlayabilirim ? Veya nasıl sabitleyebilirim ?

Teşekkürler.

Kral Magnum 5.5 mm (Özel Üretim)
    BSA 3-9X32EG

Adapazarı/Sakarya - Silivri/İstanbul
    Tatanga...

• Bende çeşitli kıskaçlar denedim, hatta tornacıyla kanka olduk, bu işin el yapımıyla olmayacağını anladım, pek çok araştırmadan sonra
    http://www.unleyen.com/?urun-3…S-TUFEK-AYAR-SEHBASI.html bu siteden malzemeyi sipariş verdim
    Tornacıda yaptıracağımız sehba fiyat ortalama 150 - 200 tl arası çıktı..
    Gamonun sehbası pek de alacalı gelmedi bana
    http://www.ar mer.com.tr/asp/product/3385/GAMO-REST-HAVALI-TUFEK-VE-ATESLI-SILAH-AYAR-SEHPASI
    Şimdiden hayırlı olsun..

Yönetici Not'u : İyi günler AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi TANIŞALIM başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Ata Neo Ahşap 12 Cal. Yarı Otomatik, Kinetik Sistem

Hatsan BT65 SB Elite PCP / Hawke 8-32x56 Sidewinder 30

• Official Post

jOKER dostum, kardesim, kücüğüm :) en sonunda sana bir pcp ben alacagım sıfırlayıp yollayacam :))
    bi silaha düzen tutturamadın. bir tane atıs yastıgı yap kendine zaten yaylın var seni o dürbün ve o silah cok ugrastırır.
    o şekilde dişini sık ve sabret yaşın geldikce daha güzellerini alırsın.

agt agtagt

• BSA 3-9X32 EG dürbünüm var.Uzun süre sıfırlama derdim oldu.Silahı sabitleyip sıfırlamaya çalıştım ama tüfek sağa sola düşüyor.Sabitleyemiyorum.Başka nasıl sıfırlayabilirim ? Veya nasıl sabitleyebilirim ?

Teşekkürler.

Gez arpacık ile güzel atışlar yapıp, dürbünle her şartta daha iyisini yapamıyorsan, tepmeden dolayı dürbünün bozulmuş olabilir, bu yüzden istediğin atışları yapamıyor olabilirsin.

• Doğrudur tam sonuç olmasada büyük kolaylık fakat namluya oturttup olduğu yerde çevirerek gösterdiği noktanın oval çizmediğinden emin olun selamlar.

Cometa LYNX V10 .22
    Sniper 6*24*50 AOL