Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese teşekkürler , aslında 6.35'ten verim almak için 50-70 fpe. arası kullanmak gerekiyor ama daha sert yay kullanırsam tetik gidecek , çekicin içi son 1 cm 'ye kadar kurşun dolu o da yay girsin diye pay bırakmıştım , daha ağır bir çekiç yaptırmak lazım vs. vs. çok titiz bir çalışma gerek , şimdilik böyle kalsın gari... :)

filinta

dulce bellum inexpertis

• solid çekiç :P

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

filinta

dulce bellum inexpertis

• 3. şarjörün sonunda 1-2 fps oynuyo resmen harika :) eline sağlık hocam

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Herkese teşekkürler , 6.35 mm 'nin en iyi verimi verdiği 40 fpe. 'ye çıkarmak için bir iki şey daha deneyeceğim , 850 fps. ile 4 şarjör çıkarırsa tüfeği alır odama asarım...

filinta

dulce bellum inexpertis

• Harici İçerik www.youtube.com
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Valf yayı güçsüz bir yayla değiştirildi , regülatör basıncı 110 bardan 120 bara yükseltildi , ortalama hız 770 fps. ort. enerji 33 fpe. , atış başına hava 400 cc.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Doğrudur , komşular laf etmesin diye çabucak bitireyim dedim :) 2 ölçüm yaptım 2. de regülatörü 120 ye ayarladım daha iyi sonuç verince vidyoyu yükledim. 1. ölçümde sadece valf yayı gevşekti ve 4 şarjör 120 barda bitmişti , regülatör 120 bara ayarlanınca 4 şarjör 130 barda bitti , 10 bar tasarruf sağladım.

filinta

dulce bellum inexpertis

• krono neden sallanıyor :)

AB Rh (-)

• Havadan dolayı , namluyu 5 cm yakın tuttuğum için basınçlı havayı yiyince biraz titriyor.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Havadan dolayı , namluyu 5 cm yakın tuttuğum için basınçlı havayı yiyince biraz titriyor.

Anladim kardesim :)

AB Rh (-)

• Şimdi poligona berkenin tüfeğini denemeye gidiyoruz atış aralarını uzatarak bi crony ölçümü daha yapalım. Önceki ile karşılaştırırız hav şartları da kısmen normal gibi.

• Chrony yapamadan döndük :) İsabeti 100 yarda 12 cm CTC 9 atış , 4 şarjör sonunda 130 bara indi , tüfek ilk atıştan sonra soğuduğundan vidyodaki gibi 780 fps'den 5-10 fps daha düşmüştür diye düşünüyorum , 50 metrede 1 TL grupman yapabiliyor. Şu an memnunum , değiştirmeyi düşünmüyorum , düşmesi de fazla değil gibime geldi ama kim bilir belki ileride oynarız biraz X]#+,

filinta

dulce bellum inexpertis

• 25,4 grain JSB king, 200-140 bar , enerji 40 fpe , 27 atış(3 şarjör) , atış başına hava 460 cc . Artık tüfek bu ayarda kalacak.
    Yapılanlar: çekice 4 mm daha kurşun döküp yayı aynı kalınlıkta diş sayısı daha az olan 3 mm kısasıyla değiştirdim. Regülatör basıncı 120 bar.

[Resim Engellendi: http://i47.tinypic.com/2wdttvr.png]

Harici İçerik www.youtube.com

filinta

dulce bellum inexpertis

• Hah berke 40fp ı görmesi güzel olmuş şimdi Barracuda ile denemek lazım.

Şu 33fp ile 40fp lik hallerini bir grafiğe döksene eğer stabilite kaybı yok ise çok güzel.

Bu arada 100yard a yürümeye üşenip kafandan salladığın 12cm gurupman için seni tebrik ederim. O üzerinde gurupman yaptığımız kapaklar 12cm civarında benim 3 adet sıfırlama atışım sonrasında kalan 7 atışım da kapağın sağ alt 3/2 sinde toplandığına göre. Kaç cm miş 100yard gurupmanı tüfeğin? Ayrıca senin 10 atışın da yaklaşık aynı sonucu verdi.

Hoş hedefi asan sendin gidip toplamak bana düşüyodu ama nese 8o