HW97k Yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 97k icin en uygun dampa hangısıdır acaba bıde durbun bı yardım!!

bursateam.png

• slm herkese

arkadaslar 97k 5.5 aldım kullanım oncesı yapmam gereken bırseyler varmı help me!!

bursateam.png

• slm herkese

arkadaslar 97k 5.5 aldım kullanım oncesı yapmam gereken bırseyler varmı help me!!

hayırlı olsun, çok kaliteli ve isabetli bir silah, kazasız belasız kullanın. ben aldığım zaman hiçbirşey yapmadan kullandım. bence tecrübeniz yoksa modaya uyup, sökmeye kalkmayın.

namluyu temizleyin, tetik grubuna ince makina yağı damlatın ve kullanın. birde kurma kolunun perçinlerini yağlayabilirsiniz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• slm herkese

Sadece öp-kokla, başka şeye gerek yok bence. Çok iyi bir seçim yapmışsın, güle güle kullan.

S&W 686-6

• Sadece öp-kokla, başka şeye gerek yok bence. Çok iyi bir seçim yapmışsın, güle güle kullan.

Polat abi çok güzel söylemişsin , ;d;

.

ankarateam.png

• bakımı kundak vidaları gevşerse tornavida ile sıkarsın o kadar . dampa kullanmaya gerek yok ,dürbün için 18 yada 24 büyütmeli ile çok keyifli atışlar yapabilirsin marka ? şimdi bu tüfeğede iyi dürbün gider yani ... hayırlı olsun keyifli atışlar.

• bakımı kundak vidaları gevşerse tornavida ile sıkarsın o kadar . dampa kullanmaya gerek yok ,dürbün için 18 yada 24 büyütmeli ile çok keyifli atışlar yapabilirsin marka ? şimdi bu tüfeğede iyi dürbün gider yani ... hayırlı olsun keyifli atışlar.

+1

• Benim 97K kundak vidalarının yanısıra tetik korkuluğu vidalarını da gevşetirdi arada. Sonra Loctite'ladım, iş hallolmuştu.
    Bir de aynı gevşeme, kurma kolunun ucunu sabitleyen namlu ucuna bağlı parçanın allen set-screw'ü bir kere gevşemişti, onu da Loctite' lamıştım. İlgili yerin fotosunu ekliyorum.

[Resim Engellendi: http://img384.imageshack.us/img384/9194/hw97k09rd6.th.jpg]

Sevgiler.

S&W 686-6

• 97k da dampa'ya pek ihtiyaç yok. Tek parça stoper pimli ayak işini görür. Ama genelde stoper pimleri ince ve dandik oluyor, ben pimi söküp yerine gamo stoper kullanıyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• 97k da dampa'ya pek ihtiyaç yok. Tek parça stoper pimli ayak işini görür. Ama genelde stoper pimleri ince ve dandik oluyor, ben pimi söküp yerine gamo stoper kullanıyorum.

ben Hawke 4-16x50'yi stopersiz Hawke tek parça ayakla kullandım, stope pimsiz. problem olmadı.

.

ankarateam.png