24 Şubat Pazar Bursa atışa gidiyor...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben yarın arkadaşla geliyorum gibi gözüküyor, atış yerini bilmiyorum bi çizmini v.s atabilir misiniz?

Birde bi kapalı mekandan bahsediliyordu, tinercilerin mekanıymış falan sıkıntı çıkmasın?

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Ben yarın arkadaşla geliyorum gibi gözüküyor, atış yerini bilmiyorum bi çizmini v.s atabilir misiniz?

Birde bi kapalı mekandan bahsediliyordu, tinercilerin mekanıymış falan sıkıntı çıkmasın?

Tinerci falan yok yaşlı bir amca kalıyor onunlada tanış olduk atış yapabilirsiniz dedi .

• Emre EFENDİOĞLU (Ben)
    Özcan Sal (Arkadaşım)

Yeri bilen arkadaşlardan birisi telefonunu özel mesaj atabilir mi?
    Ne olur ne olmaz yeri anladımda bulunsun yani.

• arkadaslar sızden bı rıcada bulunabılırmıyım pekı organıze sanayı tarafında olan varmı yada benı oradan alabılecek bırı

Ben Gemlik'ten geleceğim, arkadaşı alıcam kahvaltı yapıcaz sonra iş yerine gidip tüfeği falan alıcaz, muhtemelen 12 gibi atış alanında olabileceğim.
    Gemlikten geleceğim için Asmerkez taraftaki Özdilek'in oradan girip, carrefour taraftan geleceğim atış alanına, benim yolun üstüne mi düşüyor alabiliriz öyleyse?

Ayrıca tüfeğim ile bugün atışalr yaptım fakat gücü mü düşmüş bakımdan sonra ne anlamadım yarın bakarız artık :(

• Tam olarak nerde olacaksınız.Eğer hava güneşli ise sabah yıldırıma gideceğim geri gelirken metehanı fsm tarafından alacağım sizide alırım.Yada hava kötü ise saat 11 gibi sanayinin oralarda olacağım alabilir.

• herşey güzel :)

bu haftada kalabalık olucaz anlaşılan harika..

3uroNymouS adını bilmiyorum abi ama cp99 u da getirirmisinz? merak ediyorum atışını...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• bıde arkadaslar az once at44 un tupunu soktum tupun ucunda 2 adet orıng var bunları greslemem gerekırmı sızce yada neresınde kac adet orıng var ve hangılerını greslemem gerekır yada degıstırmem gerekıyor ve ne tur bı bakımdan gecırmem gerekır

• ısmım mustafa tabıkı getırırım nedmek yanlız cokda bol atıs yapabılecegını sanmam elımde ustundekıyle beraber 2 tup kaldı

Ben daisy powerline ım ile beraber 5-6 tüp getiririm merak etmeyin :)
    İnşallah güzel bir gün olacak, yanımıza atıştırmalık bir şeyler alalım mı?