Yatagun dampa?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar ikinci el almış olduğum hatsan mod 125 sniper için dampa ayak düşünüyorum ama kararsızım dampa şart tamam ama hangisi. yatagun dampa kullanan arkadaşlar memnunlar mı acaba. bir yerde okumuştum adam memnun değildi. sportmatch öneriyordu. arada 2 kat fiyat farkı var değer mi değmez mi. Teşekkürler.

Özkan...

8o Hatsan mod 125 sniper

Hatsan bt65 5.5 sb lw bullpup

hw97k g;$i

• sportsmach dm60 al , sadece bu yaylıda değil, ilelebet tüm yaylılarında kullanırsın, ömür boyu garantili. mod 125 modlansa dahi sarsıntısına dayanıp dürbünü dağıttırmayacak yegane üründür dm60

• Yurtiçinde alabileceğim bir yer var mı? yoksa ebayden mi almamız gerekiyor.

8o Hatsan mod 125 sniper

hw97k g;$i

• Merhaba arkadaşlar ikinci el almış olduğum hatsan mod 125 sniper için dampa ayak düşünüyorum ama kararsızım dampa şart tamam ama hangisi. yatagun dampa kullanan arkadaşlar memnunlar mı acaba. bir yerde okumuştum adam memnun değildi. sportmatch öneriyordu. arada 2 kat fiyat farkı var değer mi değmez mi. Teşekkürler.

Özkan...

Ben yatagun dampa yı diana 350 magnumda kullanıyorum çok memnunum dürbün ayarında en ufak bir sapma değişikliği görmedim, ama şimdiye kadar dampa ile kaç atış yaptın dersen 500 atış ya oldu ya olmadı.

yorum sizlerin..

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Şu pcplerin dolum sorunu olmazsa (Van'da yaşıyorum) satıp pcpye geçerdim ama bir kutu peleti bir günde bitiren benim gibi bir insan için pcp nin ekstraları altından ekonomik olarak kalkamam herhalde.

8o Hatsan mod 125 sniper

hw97k g;$i

• Şu pcplerin dolum sorunu olmazsa (Van'da yaşıyorum) satıp pcpye geçerdim ama bir kutu peleti bir günde bitiren benim gibi bir insan için pcp nin ekstraları altından ekonomik olarak kalkamam herhalde.

örnek olarak hatsan at44 ele alırsak bir dolumda güzelce 850 fpsye ayarlanırsa 60 atış alabilirsiniz 60 kere tüfeğe pellet koymak yerine pompa ile dolum yapabilirsiniz ki bir tane 300bar tüp alsanız 150 barın altına düşse bile tüpe bağlı şekilde 100 bara kadar tüpü kullanabilirsiniz nerden baksanız bu bile sizi 1 ay götürür her hafta bir kez atışa gitseniz..100 bara düşüncede 100 bara kadar tüple geri kalanı pompa ile doldurabilirsiniz emn olun pcp nin tadı yaylıdan çok farklı sanki dürbünden giden peletin gidişini izleme zevkini bir atan birde canı çıkan pellet bilir :)

Aynen size katılıyorum, ben PCP tadını alan biriyim Ankara da yaşayan biri olarak AAS410 1100 fps (16 grain ) silahımı sattım yaylıya geçtim imzamdaki yaylı.

yukarıdaki cümlenizdeki her kelimeye destek veririm.

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Aynen size katılıyorum, ben PCP tadını alan biriyim Ankara da yaşayan biri olarak AAS410 1100 fps (16 grain ) silahımı sattım yaylıya geçtim imzamdaki yaylı.

yukarıdaki cümlenizdeki her kelimeye destek veririm.

:thumbup: :thumbup:
    28 yaşında olmama rağmen halen ailem ile yaşadığımdan dolayı onlara bağlıyım. Yaylıyı bile zor kabul ettiler pcp için 600 tl gibi ve araç gereçleri ile 1000tl veremem. bizimkiler sorun çıkartır. Gerçi teleskop ilanı verdim. Teleskobumu satarsam mod 125 sniperi da satarım o zaman pcpye geçerim scuba tüpte dalmakta kullanırım. daha yüzmeyi öğrenmeden dalacam :D

8o Hatsan mod 125 sniper

hw97k g;$i

• bence pcp nin tek kötü yanı masraflı olması(scuba dolum+pellet) normalde bir kutu pelleti bir atışta 2 kişi yaylı ile harcardık(250lik kutu) şimdi pcp ile tek başıma bir gidişde 2 kutu 500 pellet atıyorum o da en kötüsü hava iyiyse rüzgarda yoksa bu 700 civarı +- oluyor... :)

• 700 pelet :D
    tabi insan yorulmayınca uçana kaçana ağaca taşa atmak istiyor :)

8o Hatsan mod 125 sniper

hw97k g;$i