Airarms vs Weihrauch

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı uğurlu olsun. Benim tercihim şahsen AA tx200 olurdu. İlk neden, parmak kopartma tehlikesini önleyen extra emniyeti. İkinci nedeni ise FT yarışmalarında HW den daha iyi sonuçlar alması. Bunun nedeni HW97k dan biraz daha ağır olması ve LW namlusu. Üçüncü nedeni ise bence daha şık bir duruşu var. 50mt için x9 dürbün yeterli, aslında dampa ayak da pek gerekli değil bu kombinasyona. Pellet olarak hw97k için en iyi tercih 4.52, malum biraz geniştir namluları.

• Psp tadında, onu aratmayacak çok doğru bir seçim yapmışsınız. :thumbup:
    Hayırlı olsun. Kazasız, belasız, isabetli atışlar dilerim... g;$i

STEYR LG110 FT .177 cal. - Hawke Sidewinder 30 8-32x56
    DAYSDATE AİRWOLF MCT .22 cal.- NikkoStirling Targetmaster IR 10x50-60 MD
    FX T12 Synthetic .22 cal.- NikkoStirling Nighteater 4-16x50 IR
    WEİHRAUCH HW97KT .22 cal.- HAWKE Sport HD IR 4-12x50 AO
    ZORAKİ HP01 Ultra .177-.22 cal.- DİANA 4x32
    DRAGER Scuba 6lt-300 Bar
    [Resim Engellendi: http://i41.tinypic.com/2nk457p.jpg] [Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/2324/imagejbe.jpg]

• Hayırlı uğurlu olsun. Benim tercihim şahsen AA tx200 olurdu. İlk neden, parmak kopartma tehlikesini önleyen extra emniyeti. İkinci nedeni ise FT yarışmalarında HW den daha iyi sonuçlar alması. Bunun nedeni HW97k dan biraz daha ağır olması ve LW namlusu. Üçüncü nedeni ise bence daha şık bir duruşu var. 50mt için x9 dürbün yeterli, aslında dampa ayak da pek gerekli değil bu kombinasyona. Pellet olarak hw97k için en iyi tercih 4.52, malum biraz geniştir namluları.

Dampa ayak konusunda ben de kararsız kaldım ilk başta. Ben de magnum sınıfı tüfeklerde dampa kullanımı gerektiğini savunuyorken, genelde hw97 kullanıcılarının dampa kullandığını gördüm. Bir de ileride büyük mercekli bir dürbüne geçersem ne olur ne olmaz diyerekten de almış bulundum.

Açıkçası AA'da ukde kalmadı değil :) Onu da seneye denerim nasipse artık.

5.5 namlularının biraz bol olduğunu biliyordum da bu bolluk 4.5luklarda da mevcut mu acaba?

Psp tadında, onu aratmayacak çok doğru bir seçim yapmışsınız. :thumbup:
    Hayırlı olsun. Kazasız, belasız, isabetli atışlar dilerim... g;$i

Çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için. ^^

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• 4.50 mm de de iyi sonuclar aldim 60m civafinda.pelet olarak diana magnum yani hn kullandim.5.5 i sorunlu.her peleti atmaz.
    Ayrica bu delin segmanlar nedir acaba bu tx200 de olup hw de olmayan???

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177