Çeşitli Pelletlerin Dijital Kumpas Ölçümleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ince mehmet solidler gayet stabil

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Levent abi eline sağlık çok güzel bir kaynak çalışma olmuş :thumbup:
    Edit: çalışmada en beğenmediğim noktaysa üzerinde deve resmi olan sarı paketler :)

• Vaay güzel paylaşım Levent ellerine sağlık.

İnce mehmetleri daha geniş sanırdım, solid olmasından dolayı namluya zor oturuyorlar öyleyse. Gamo pro magnum ve Norica Ban ölçüleri de dikkatimi çekti, isabetsizliklerinin sebebi muhtemelen çaplarının eksik olması.
    Sarı develi paketleri bende beğenmedim, beyaz-mavili olması lazım ;şrofls;.

• eline sağlık abi gamo pro hunter nasıl bir saçma ise hem istediğim yeri vuramıyorum hemde parmaklarım yara oldu namluya oturtmak için çekiçle çakasım geliyo kalitesi daha düşük bir mermi ile istediğim yeri vuruyorum abi sence neden gamo ya boşuna para kazandırmanın anlamı yok zaten hiçbirimiz havalıyla av yapmıyoruz fazla kaliteye kaçmak bence israf

Torun mod 401 magnum oskar

• zahmetli ve bir o kadar faydalı bir çalışma olmuş levent'im,ellerine sağlık :D ince mehmet'in ölçüleri beni şaşırtmadı desem yalan olur

• Samet haklısın aslında fotoğraf çekerken onlar çıkmasa iyiydi.
    Arkadaşlar bu geçen sene yaptığım bir çalışma, ince mehmetlerin ilk çıkanları buradaki pelletler.

A-TAKIMI

• Vaay güzel paylaşım Levent ellerine sağlık.

İnce mehmetleri daha geniş sanırdım, solid olmasından dolayı namluya zor oturuyorlar öyleyse. Gamo pro magnum ve Norica Ban ölçüleri de dikkatimi çekti, isabetsizliklerinin sebebi muhtemelen çaplarının eksik olması.
    Sarı develi paketleri bende beğenmedim, beyaz-mavili olması lazım ;şrofls;.

Vay arkadaş illa bi süb liminal mesaj vereceksiniz dimi 8o

• ts-22lerde gamonun en sevdiğim hatta tek sevdiğim pelletidir

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Elinize sağlık güzel çalışma olmuş, umarım farklı pelletleride denersiniz. Etek ölçülerini görünce prohunteri ar6 şarjöründe deneyeyim dedim ve zorlanarak oturdu şarjöre. Demek ki eun jin 28 grain pelletlerin etek çapı 5.70 civarlarında. Tatlı sıkı oturuyor eun jinler.

• Çok güzel ve Zahmetli bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık...

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• emegınız ve paylasımınız ıcın tesekkürler :)

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Eline sağlık levent, başlamışken devam etseydin :) Benim kullandıklarım yok.

• Teşekkür ederim.
    Erhan abi elimde olanlardı onlar. Artık jsb 15,89 dan başka pellet de yok bende, ama sen gönder bana ben ölçer yayınlarım :) 5,5 olursa daha iyi ölçerim konsantrasyonum tam olur :)

A-TAKIMI

• levent sen pelletlerle akraba olmuşken bana 15.89 olup 5.52 ölçüsünde tavsiyen ne olur. Teşekkürler

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen schfrhnd ().

• Erhan abi hem aa da hem hw 100 de jsb 15,89 5,52 kullanıyorum özellikle hw de süper ötesi, aa zaten pellet seçmiyor gayet güzel. Şuan sanırım jsb yok piyasada ama aa 15,89 5,52 ile jsb birebir aynı diye biliyorum.

A-TAKIMI

• Bende JSB-Hatsan 15.89 rahat girdiği için dijital kumpasla ölçtüm. Ölçümlerim 5.48 - 5.49 arası oldu. Senin JSB 5.52 olarak belirttiğin benim ölçtüğüm Hatsan-JSB mi? Saygılar

• Erhan abi jsb 5,52 olan pelletler fotoğrafta en sol üstte olan pellet. Sizinde dediğiniz gibi hatsan jsb ler 5,49-5,48

A-TAKIMI