hatsan galatian

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bence galatian döver.İsabet açısından her türlü üstün ayrıca malzeme kalitesi işçilik olsun hatsanın diğer tüfeklerine hiç benzemiyor.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Bt65 forumdan 2. El aldim cakabey arkadastan ona ulasamiyorum. Pelletleri firlatmiyior namlu agzinda kaliyor.yardimci olacak varsa sevinirim.

• Namlu dönmüş olabilir.Öncelikli olarak namluyu sökün. Namlu üzerindeki 2 adet vide yuvası olması lazım onların üste gelicek şekilde olmasına dikkat edin.

• ben bugun bt65 ve galatianı bayide uzun sure ınceledım..galatian hatsanın dıger modellerıne gerçekten benzemiyor.hem işçiliği hem çalışma prensibi..ithal tüfek tazında .....tabı bu benım kısısel gorusum....seçimimi galatiandan yana yaptım .tabı hemen araziye gidip 2 sarjor atış yaptım...ayarsız optıma durbunumle 70 mete atışlar yaptım ve sonuçları benı gerçekten tatmın ettı...bu tufegı elınıze alıp ıncelemeden bıkaç atış yapmadan yorum yapılmamasıdır... :thumbup: :thumbup:

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

• H&n 21 grain barracuda pelletler alın sonra bana dua için dönersiniz:D