hatsan galatian

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsanın yeni pcp tüfeğinin fiyatı 1500 tl

• Adamlar bir sürü versiyonunu çıkarmışlar,1500 tl hangi modelin fiyatı ve nereden öğrendiniz öğrenebilirmiyiz?

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• linkteki modeli sanırım en düşük modeli.

Ahşap , ceketli namlulu modeli daha yüksek olur ve hatsana o para verilmez :thumbup:

at44 e yeni bir kundak ve regulatör farkı eklenmiş işte 900 lira kadar :)

• galathian bence at44 le çok farklı yapıya sahip üst blok olsun şarjör tipi olsun .. ama yine ne yazıkki gene o 230cc tüp koyduklarına göre hava sarfiyatı oldukça yüksek sanırım tabi bunu tüfeği alıp inceleyen arkadaşlardan öğrenmeden birşey diyemeyiz ama eminim fazladır benim hoşuma giden ahşap regüle shroudlu olan modeli sentetik olanıda güzel....

• galathian bence at44 le çok farklı yapıya sahip üst blok olsun şarjör tipi olsun .. ama yine ne yazıkki gene o 230cc tüp koyduklarına göre hava sarfiyatı oldukça yüksek sanırım tabi bunu tüfeği alıp inceleyen arkadaşlardan öğrenmeden birşey diyemeyiz ama eminim fazladır benim hoşuma giden ahşap regüle shroudlu olan modeli sentetik olanıda güzel....

Üst bloğu tornada yuvarlaklaştırmışlardır :P Şaka bir yana 2 ay sonra belli olur akibeti, regulatörlü olması avantaj.

• Sayin arkadaslar hatsan galatianin resmi fiyatlari henuz belli degildir. Hatsan henuz bu urunler icin parekende fiyat listesi belirlememistir. Lutfen buna dikkat ediniz. Fiyatlarin ise kisisel tahminim 1600- 1700 tl gibi baslayip modwl model degiserek artmasidir.
    Saygilar...

• Ne yalan söyliyim, güzel tüfeğe benziyor şeklen. Regülatörü bile varmış. Şarjör kapasitesi falanda yüksek, 6.35 de bile 13 kapasite. Ama fiyatlar çok yüksek, şahsen ben 1000 hadi en fazla 1100tl olmadan almam. Ayrıca yapılan yeniliklerin oturma sürecinide düşününce, bu fiyatlar fazla riskli. Ben hw97k aldım rahat ettim, tavsiye ederim. g;$i

• hiçbir yaylıyı pcp ye tercih etmem ne olursa olsun at44 bile olsa yaylıdan daha iyidir bence...

Aslında işin doğrusu PCP ler daha iyi tabii ama işte sonuçta bazı handikapları yüzünden bazen yaylı tercih edebiliyor insan.

• Biz de halen Hatsan dan resmi fiyat listesi almadık.Piyasaya çıkar çıkmaz alıp inceleme yapacağım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• bence inceleöediğimiz atış yapmadığımız bir silah için yorum yapmayalım

• bence inceleöediğimiz atış yapmadığımız bir silah için yorum yapmayalım

+1

https://www.youtube.com/channel/UCjQg6CUWJXHv3VB2ZYFZ9DQ

Air Force Condor Bullpup-Made by Kas Bay&berkman(Gunpower SSS)-5.5 mm-(HAWKE Nite Eye Digi IR SF 6-24x50 SR12 Scope)
    M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

Kral-4.5 mm-(ahşap kundak)

Zoraki (ATAKARMS) HP-01 Light 4.5 mm (Nikula red dot)

• +1
    Öyle bir kafa yapısına sahip olmuşuz ki ülkemizde üretilen mallara hemen kötüdür diyebiliyoruz bunun sebebi yerli mal kötü hata hep onda ithal mal iyi ital mal hata yaparsa ben yanlış kullandım modunda kafamız mesela camiamız için tüfek peleti sevmedi doğru mühimmatı bulamadım doğru dürbünü uyduramadım tüpü büyük tüpü küçük hava basması zor güçlü deyil güçlü ama stabil deyil fiyat daha belli deyil fiyata yorum yerli ucuz vur patlasın çal oynasın ithal pahalı aman çizilmesin kırılmasın dikkat bence yerliyede dikkat
    adam herşeyini en kaliteli malzemeden yapsa yerliye bu para verilmez ithal alırım deriz adam napsın ne kadar ekmek o kadar köfte

Bence hatsan bu tüfeği isabetli atışlar için yapmış güç isteyen başka modele baksın hem güç hem isabet aynı tüfekte olsun diyen
    3.000.00 tl yi gözden çıkarsın
    Hatsan böyle bir tüfek yapsa hep beraber içimiz geçer ama hep beraber adamlara yağdırırız pahalı pahalı diye.
    Hatsan olmasa çoğu tüfek türkiyeye gelmiyecek.

Lütfen ön yargılı olmayalım her konuda.

Osman lı bir adamın ön yargılı olup olmadığını anlamak için onu yemeğe davet eder, yemeklerin tadına bakmadan tuz atıyor mu atmıyor mu diye bakarmış.
    Genel olarak yerli mallara destek verelim komşu kızı çapaklı olmasın mutluluğu uzaklarda kaliteyi uzaklarda aramayalım.

Torun 5,5 hediye edildi
    Kral safari magnum 6,35 hediye edildi
    Hatsan mod 70 quatro sas 6,35 satıldı
    Retay Troy 100x 4,5 : satıldı
    Samyang Sumatra 500 6,35 :thumbup: f;s;s
    Çatüs 36 cal 7+1 g;$i
    Çatüs 36 cal 7+1 ;tufey#

• osman beye tamamen katılıyorum

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa