Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • walther talon magnum 4,5 kullanıyorum.ts 10 pellet ile 140 metrede ne kadar düşme yapar?chairgun programından pek anlamadım.geçen hafta sonu bir türlü isabet ettiremedim.hedef olarak 140 metre de 18 litrelik teneke.deneyenler veya teknik olarak bilen abilerimden yardım bekliyorum ^^

• Tüfeğiniz çok güçlü, 140 mt için isabet zor olabilir. Bilgiler çok kesin olmamakla birlikte 10 mt de sıfırlarsanız 100 mt de 30 cm 140 mt de 110 cm düşmesi gerekir.

• en iyisi hedefi 100 metreye indirmek olacak galiba.100 metreden sonra düşme aşırı artıyor.50 m den yatık soda sişesini vuruyorum ama uzak mesafede deneyecem.

• bu tarz atış deneyleri göl veya akarsuların durgun yerlerinde yaparsanız sonuca daha kolay ulaşırsınız! İmkanınız varsa tabi

• akarsu varda akarsuda belli olurmuki acaba? atışlar gez arpacıkla yapıldığınıda söylemeyi unutmuşum.

• Official Post

aynı silahı ve pelleti bende kıullandım ts10, jsb ye göre daha cok düşme yapıyor.
    az düşme payıyla uzaga atmak için jsbn in heawy lerini bir deneyin.

30mt ye sıfırlı silahımda 100m ye 2 karıs kadar yukarsına atarak isabet sağlıyordum

agt agtagt

• akarsunun durgun yerlerinden bahsediyorum uzun mesafe atışlarında pozisyonunuzu bozmadan peletin çaptığı yeri çok net görürsünüz. Gezle arpacıklada yapsanız çarpma noktasını görürsünüz.

• peki ts10 ne kadar düşme yapıyordu?şuanda bulunduğum yerde o mermiden yok.