06.04.2013 İdmana Devam Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Standart güçte bir pcpnin 30 fp olduğunu farz edersek güçlü kategorisinde yalnızca bir kaç silah var takımda. Ben şahsen kalın olan döner hedef dahil hiç birine atmıyorum. Şunu da unutmamak gerekir güçlü silah bir kaç atışta hedefi yamultabilir ama 30 fp bir silah da 3-5 atış olmasa da 20-30 atışta aynı hedefi yamultabilir.

Daystate Air Ranger 5,5mm + NikkoStirling Nighteater 8-32X60
    Hatsan AT44 W10 LONG 5,5mm + NikkoStirling GAMEKING 4-16X50
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5mm + NikkoStirling Mountmaster 3-9X40

• Sagdaki tabanca hedeflaerinden bir tanesine ben hw 100 ile iki atis yapmistim gecen hafta. Tabanca hedefi old. Ogrendigimde birdaha da atis yapmadim. Kirilan bukulen olmamisti hasbelkader. Yanlislikla oldu yani, kusura bakmayin arkadaslar.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Standart güçte bir pcpnin 30 fp olduğunu farz edersek güçlü kategorisinde yalnızca bir kaç silah var takımda. Ben şahsen kalın olan döner hedef dahil hiç birine atmıyorum. Şunu da unutmamak gerekir güçlü silah bir kaç atışta hedefi yamultabilir ama 30 fp bir silah da 3-5 atış olmasa da 20-30 atışta aynı hedefi yamultabilir.

Erkan şu kalın hedefi biraz hırpala da açılsın alışsın, bizim silahlar döndürmüyor bile 8o

• Erkan şu kalın hedefi biraz hırpala da açılsın alışsın, bizim silahlar döndürmüyor bile 8o

:D Haftasonu açarız onu abi. Bir de rüzgar olmazsa şu 250 metre olayını bir daha deneriz...

• Ben sağ taraftakilerin tabanca hedefi olduğunu şimdi öğrendim, pazar günü bende 1-2 tane attım ona ama bilmiyordum.
    Hedefleri çekiçle düzeltelim hafta sonu.
    Erkan pelletleri değiştşr bence, şöyle 10 numara video çekelim.

A-TAKIMI

• Ben sağ taraftakilerin tabanca hedefi olduğunu şimdi öğrendim, pazar günü bende 1-2 tane attım ona ama bilmiyordum.
    Hedefleri çekiçle düzeltelim hafta sonu.
    Erkan pelletleri değiştşr bence, şöyle 10 numara video çekelim.

Levent Abi bu sefer baracudalar ile deneme yaparız. Onlardan daha ümitliyim.

• Kalın hedeflere talep gelirse 12 gauge slug veya 9mm ile delik açabilirim. Belki hafifleyince dönmeye başlarlar 8o

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776