havalı tüfeği fabrikasına gönderme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese merhaba benim torun mod 101 4.5 havalı tüfeğim var bir problemi var her zaman atışı sağa doğru gidiyor hiç bir zaman tam hedefine gitmiyor bende bunu aldığım yere sordum tamir işi nasıl olabilir diye biz bakmıyoruz fabrikasına göndermen lazım dediler (2011 yılında almıştım tüfeği) ben şimdi fabrikasına kargo ile gönderdim diyelim şikayetimi filan nasıl anlatıcam tüfeğin içine kağıt koyup mu gönderiyim ve son bir sorum faturasını da göndermem zorunlu mu? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

NOT: Torun silah sanayi fabrikası Üzüm'lü Konya,da

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

TOKYO MARİU Desert Eagle SİLVER

Tokyo Marui Sig Sauer P226 Rail GBB

ARES WALTHER WA2000 Sniper

• doğru söylüyorsunuz ama faturasına gerek olabilir diye düşünüyorum kafam burada karışık çünkü seri numarasına filan bakarlar diye düşünüyorum yanılıyor olabilirim de bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• Official Post

doğru söylüyorsunuz ama faturasına gerek olabilir diye düşünüyorum kafam burada karışık çünkü seri numarasına filan bakarlar diye düşünüyorum yanılıyor olabilirim de bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

şöyle bir durum var. torun marka silahı sadece o fabrika üretiyor ve herşeyiyle üstlenecek fatura sormayacak yine onlardır.
    hatsana defalarca faturasız gönderdim. 1 aylık silahı ble faturasız gönderdim yapıldı geldi.
    namluya yada ana gövdeye işlenmiş seri numaraları var bunların kime satılmıs ne zaman üretilmiş hepsi görünür sorun olmaz.

içiniz rahat etmiyorsa faturasını da içine ilave edin sorun cıkmayacaktır.

• Teşşekkürler yardımınız için

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

• yine de faturanın fotokopisini göndersen yararlı olabilir çalıntı vb şüphesine karşı, aynı zamanda kimle muattab olduklarını bilmeleri açısından belki de yararlı olur.